Pomocná ruka pro nejhodnější babičku

Bernartice / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomocná ruka pro nejhodnější babičku

0 %

Vybráno 100 Kč z 373 000 Kč
Zbývá 79 dnů
Sbírka byla ukončena 19. února 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Simona, jsem maminkou 2 malých dětí. Chtěla bych touto cestou pomoci své nemocné babičce, kterou mám moc ráda a přála bych si, aby si mohla užívat čas se svými vnoučaty. Začalo to tím, že babička nastydla, šla do nemocnice, zjistili ji bakterie na plicích, přestala dýchat, napojili ji na plicní ventilaci a uvedli ji do umělého spánku, přičemž brala několik antibiotik.

Domů se dostala za necelé 2 měsíce a strávila půl roku v mé péči, kdy jsem ji musela koupat, přebalovat, krmit – prostě se o ni starat 24/7 každý den.

Po půl roce si stoupla na nohy, byli jsme šťastní, že byl nějaký posun do předu. Sice ušla jenom pár kroků, ale začala zase komunikovat. Byla šťastná a my jsme byli strašně rádi, že je to zase ona.

Pak začaly komplikace, babička začala otékat, obličej, ruce, břicho a zbytek těla, a bohužel se také začala zalévat vodou – nemohla dýchat, akutně ji odvezla záchrana služba do Táborské nemocnice na JIP. Stav se zhoršoval, vystřídala všechny jednotky intenzivní péče, až babičce udělaly slavíka, a napojily ji na plicní ventilaci. Byla v kritickém stavu a za několik dní poté ji převezli do zařízení, Sedlčany, kde se učí dýchat, nevíme, jak dlouho to bude trvat.

Stav je tedy opět vážný a babička po propuštění z nemocnice bude opět potřebovat naši péči 24/7.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na úpravu koupelny, chodby a pokoje, tak aby odpovídali potřebám babičky stavu, dále na postel a invalidní vozík.

Budeme vám moc vděční za jakýkoliv příspěvek do této sbírky.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Partneři sbírky 1

2568

Pro platbu převodem využijte tento unikátní QR kód, nebo na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2568

Sbírku již podpořilo 1 dárců

„Nemuzu moc, ale snad i to malo pomuze. Drzim pesti 🧿🍀😘❤️“
100 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny