Pomoc Soně, která jako sestřička pomáhala jiným

Světlá nad Sázavou / Sbírku organizuje Soňa Mikešová zc.manzes@avosekimanos

{}
0 %

Pomoc Soně, která jako sestřička pomáhala jiným

Vybráno 113 890 Kč z 479 600 Kč
Zbývá 0 dnů
24 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 29. listopadu 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Soňa je zdravotní sestra, maminka 3 dětí a manželka, která je aktuálně i pacientka s velmi vážnými zdravotními komplikacemi. Po zjištění tumoru v míše a jeho velmi náročné operaci zůstala upoutána již téměř rok na invalidní vozík. Následkem operace byla výrazně narušena její krční mícha, a tak necítí nohy. Cit a pohyblivost jejích horních končetin jsou také výrazně omezeny.

Finančním příspěvkem na rehabilitace pomůžete Soně se znovu postavit na vlastní nohy.

Soňa je nyní po rehabilitačním pobytu v Kladrubech a následně nenašla intenzivní rehabilitace v místě bydliště, a tak rehabilituje na neurorehabilitační klinice Axon v Praze, kde absolvuje individuální intenzivní terapii. Ta probíhá denně několik hodin po dobu jednoho měsíce vkuse. Tyto terapie jí velmi pomáhají, a i ona sama cítí zlepšení. Nicméně každé porušení míchy je velmi závažné, a tedy nutnost rehabilitací bude ještě delší dobu přetrvávat. 

Na co konkrétně budou peníze využity? Jednaměsíční specializovaná intenzivní individuální terapie na klinice vyjde na částku 119.000 Kč. Tuto částku si paní Soňa nemůže ani s přispěním rodiny dovolit v takovém časovém rozsahu, jaký bude potřeba. Nehledě na skutečnost, že terapie jsou nutné několikrát opakovat. 

Jejím velkým snem je opět běhat po nemocnici jako zdravotní setra, která bude pomáhat druhým a žít naplno. Přála by si mít opět kvalitní život a jejím největším přáním je, aby byla schopna se postarat o svého 9letého syna,který ji stále ve všech ohledech potřebuje. Cesta to bude dlouhá, ale i tak se nevzdává myšlenky, že jde správným směrem.

Makám

22. 11. 2021

Ahoj děkuji všem za podporu a motivaci… díky Vám jsem opět na měsíční fyzioterapii 👍👍👍. A slibuji, budu jako vždy makat o sto šest 🥲😘.

Pomoc Soně

Pomoc Soně

08. 11. 2021

Zdravím Vás všechny, kteří jste se rozhodli podpořit mě v mém úsilí na cestě za “normálním” životem. Velice si toho vážím, jste mojí motivací 😘.

Nemohu Vás zde všechny jmenovat, poněvadž přispíváte ve většině spíše anonymně … avšak velké díky patří “ Liga volejbalistů”… klobouk dolů, jste úžasná parta. ♥️

Podstupuji intenzivní terapie na neuroklinice Axon, které jsou finančně velmi náročné… ale! Konečně začínám vidět malé pokroky. Díky Vám!

S úctou Soňa.


Foto Lokomat

08. 11. 2021

Foto

Partneři sbírky 1

Axon

Partnerem sbírky je Neurorehabilitační klinika Axon.

Sbírku již podpořilo 122 dárců

„Všichni Ti moc držíme palce! Jsme s Tebou!“
17 200 Kč — Jirenský jarmark u Antošů včera

200 Kč — Anonymní dárce včera

252 Kč — Tibor včera

300 Kč — Anonymní dárce včera

300 Kč — Anonymní dárce včera

200 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

„Hodně sil!“
200 Kč — Tereza U. před 2 dny

600 Kč — Dagmar Ferahli Susser před 2 dny

„Hodně štěstí Soni. Příspěvek byl zaslán z Jirenského jarmarku. “
2 000 Kč — Gábi před 2 dny

252 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

Další běžící sbírky

Od trhovců nakoupíme, dětem a seniorům nadělíme
49 %

Od trhovců nakoupíme, dětem a seniorům nadělíme

Štědromocná sbírka pro pečující
30 %

Štědromocná sbírka pro pečující

Matyášovi na hipoterapii a školné
91 %

Matyášovi na hipoterapii a školné