Pomoc samoživitelce Kristýně po všem, čím si prošla

Náchod / Sbírku organizuje Kristýna Bišková

{}

Pomoc samoživitelce Kristýně po všem, čím si prošla

0 %

Vybráno 22 251 Kč z 21 000 Kč
Zbývá -686 dnů
Sbírka byla ukončena 31. července 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Samoživitelka Kristýna vyrůstala od 14 letdětském domově, protože u jejích rodičů pro ni nebylo vhodné prostředí. Následně si prošla obtížnou minulostí, ale dnes je z ní úplně jiný člověk.

To, jak silná žena Kristýna je, se ukázalo počátkem dubna, kdy se jí narodila dcerka Nelly, o kterou se vzorně stará. Otec dnes 2měsíční dcerky Kristýnu opustil, když byla malá ještě v bříšku. Kristýna tak zůstala na vše sama, což jí ale nezabránilo v tom si k sobě pravidelně brát mladšího 16letého nevlastního bratra Reného, který je umístěn v dětském domově a alespoň částečně se mu pravidelnými pobyty u ní snaží nahradit to, co jim rodiče neposkytli – pocit rodiny a bezpečí.

Kristýnina finanční situace je ale velmi obtížná, protože se jí tento měsíc navýšil nájem a energie šly dramaticky nahoru. Je pro ni tak čím dál obtížnější brát si bratra z finančních důvodů.

Nedoplatek za energie

„Máma Reného o něj neprojevuje zájem, a představa, že je o prázdninách v dětském domově mi trhá srdce. Beru si bratra i teď na 2měsíční prázdniny a bohužel matka není a nebude schopna přispět na jeho pobyt u mě a na vše mi mé finance nevystačí.

Pravidelně si k sobě bráchu beru na víkendové a prázdninové pobyty a doposud jsem byla schopná vše hradit sama i s tím, že splácím půjčku. Bohužel ale se zvýšením nákladů a cen energií je to pro mě nadále nemožné.“

Výtěžek sbírky půjde na dlužné energie a nájemné. „Pomůžete mi tak stabilizovat mou finanční situaci a nebudu se muset neustále bát, že Nellinka bude mít nějakou náhlou potřebu, nebo že si nebudu moci dovolit vzít bráchu na prázdniny. Všem dárcům budu moc vděčná za jakoukoliv pomoc.“

Poděkování ♥️

28. 07. 2022

Ještě jednou by jsem chtěla poděkovat.♥️

Děkuji za vaše dary...♥️ a mou finanční situaci to na nějakou dobu zlepší . Z dcerkou a bratrem vám moc děkujeme ..😇

Moc ste mi pomohli !! Všem děkuji za ochotu♥️ nemám slova jak bych vám všem poděkovala ♥️...


Poděkování všem dárcům .

20. 07. 2022

Moc všem dárcům ze srdce děkuji.❤️

Sbírku již podpořilo 5 dárců

„Kristyno, udelejte si prosim necim radost vy sama, zaslouzite si to jak nikdo 🤍 Alena“
1 221 Kč — Alena D před 2 lety

30 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

6 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

10 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Milá Kristýno, přejeme jen to nejlepší na cestě životem, ať se vše daří.“
5 000 Kč — Nadační fond Propolis 33 před 2 lety