Pomoc lidem v uprchlických táborech

Praha 1 - Staré Město / Sbírku organizuje Amaria, z.s.

{}

Pomoc lidem v uprchlických táborech

0 %

Vybráno 14 000 Kč z 150 000 Kč
Zbývá -1371 dnů
Sbírka byla ukončena 15. září 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Nejen v Řecku, ale na dalších místech Evropy jsou tábory pro uprchlíky s nuznými podmínkami. Nejvíce pomáhá materiální pomoc a lidská přítomnost. Cílem této sbírky je shromáždění finančních prostředků na cestu do řeckého tábora i s kýženým materiálem.

Je zde akutní nedostatek základních potřeb, jako jsou voda, trvanlivé potraviny, volně prodejné zdravotnické pomůcky, drogerii, lůžkoviny a matrace, boty, oblečení, ale i knihy či hry.

V táborech žijí celé rodiny, ale i osamocené děti. Dokud jsme na místě sami nebyli, jen těžko jsme si situaci dokázali představit. Pomozme alespoň tak, jak nám možnosti dovolují.

Do tábora pojedeme za několik měsíců. Na stránkách Amaria zveřejníme, na co konkrétně byly prostředky použity. Záležitost se netýká jen lidí v táborech, ale nás všech jako společnosti. Prosím, nebuďme slepí.

Naším největším přáním je, abychom se mohli jednoho dne ohlédnout a vidět, že i naší zásluhou se lidé, kteří se nyní ocitli v obtížné a často bezvýchodné situaci, byli schopni zapojit zpět do společnosti a stát se jejími plnohodnotnými členy.¨

 

 

Sbírku již podpořilo 15 dárců

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

150 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

5 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

2 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

3 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Kladívci děkují“
200 Kč — Kladivovi před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

250 Kč — Anonymní dárce před 4 lety