Pomoc Aničce, aby se její zdravotní stav zhoršoval pomaleji

Ostrava / Sbírku organizuje Anna Gajdičiarová

{}

Pomoc Aničce, aby se její zdravotní stav zhoršoval pomaleji

0 %

Vybráno 34 556 Kč z 83 200 Kč
Zbývá -436 dnů
Sbírka byla ukončena 05. dubna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Anička. Je mi 35 let a bohužel je můj život od narození poznamenán nevyléčitelným onemocněním kostí a kloubů, artrózou obou kolen 3. až 4.stupně a zhoršenou citlivostí dolních končetin. Mám oboustrannou totální náhradu kyčlí a dále se léčím se zeleným zákalem.

Postupem času se můj zdravotní stav natolik zhoršil, že jsem upoutána na mechanický invalidní vozík a bez pomoci další osoby se neobejdu, proto ke mně domů musí docházet 2x denně pečovatelka, aby mi pomohla. Bohužel mám i významně postižené horní končetiny. Již jednou jste mi na této platformě pomohli, když jsem potřebovala elektrický invalidní vozík a jsem vám za to nesmírně vděčná.

Od dětství jsem vyrůstala v dětském domově s mými sourozenci, kteří mi přes veškerou podporu a lásku nemohou finančně pomoci. V současné době žiji sama a mým společníkem a psychickou oporou je pouze pejsek jménem Míša, kterého mi pomáhá venčit rodina a hodní lidé.

Nyní mi byla diagnostikována neuropatie, paraparéza dolních končetin, kvůli zúžení míchy v hrudní páteři a bylo mi řečeno, že jediné, co mohu dělat je rehabilitovat, aby se můj zdravotní stav zhoršoval pomaleji.

Jak mi sbírka pomůže?

Vyzkoušela jsem tedy pro mě jednu velice užitečnou zdravotní pomůcku – vertikalizační stojan a vím tak, že je pro mě opravdu velmi prospěšná. Ve svém stavu ale bohužel nemohu jezdit do rehabilitačních ústavů a zdravotní pojišťovna na pomůcku nepřispívá.

Tímto prosím všechny dobré lidi o jakýkoliv finanční příspěvek, který bude použit v plné výši na vertikalizační stojan, který mi neuvěřitelně usnadní a zkvalitní život.

Děkuji.


🫶

17. 02. 2023

Jeden pán, který pracuje v novinách Blesk pro mne udělal moc hezké gesto. Vydal tento článek v novinách ve kterých pracuje .V poslední době je to pro mě totiž vše těžší a těžší po zdravotní a psychické stránce. A on byl tak hodný a ochotný věnovat mi svůj čas a článek napsal. Moc mu za to děkuji. Mile mě to překvapilo a potěšilo.

Díky ❤️

27. 01. 2023

Děkuji všem, kteří přispívají a nebo třeba sdílejí odkaz na sbírku❣️

Na fotce jsem se sestrou Helen a neteří Sylvou. To jsou holky, kterých si nesmírně vážím a jsem jim opravdu vděčná za jejich fyzickou pomoc 🛒🛍️🧹🧦👖a psychickou podporu ☕🥧 To je má rodina💕

🎄

24. 12. 2022

Přeji všem krásné prožití vánočních svátku, pohodu, lásku a zdraví i do nového roku.

Sbírku již podpořilo 32 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

„👍😉 pomahejme sdilenim a prispevky 👍😉. “
1 500 Kč — K. N. před rokem

2 000 Kč — Jiřina Němčeková před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

200 Kč — Lenka před rokem

5 000 Kč — teta Vanda, teta Liba před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

5 000 Kč — František z Plzně-Radčic před rokem

„Aničko hodně štěstí, zdraví.Daja “
500 Kč — Daja Kaločová před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem