Polohovatelný vozíček pro Adámka

Hodonín / Sbírku organizuje Claudia Jaspar moc.liamg@rapsaj.aidualc

{}
0 %

Polohovatelný vozíček pro Adámka

Vybráno 85 418 Kč z 85 000 Kč
Zbývá -228 dnů
100 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 19. prosince 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Adámek je 3. letý veselý kluk, život mu ale bohužel nadělil těžkosti. Chlapec od narození trpí velmi těžkou hypotonií, psychomotorickou retardací a od 11 měsíců také epilepsií. Vývojově odpovídá 3měsíčnímu miminku. Nedrží si hlavičku, sám se neotočí, nesedí… Pro zlepšení života potřebuje speciální vozíček.

Snažíme se synovi život zpříjemnit, jak jen dokážeme, bohužel Adámek už nějaký ten měsíc nesmí cvičit Vojtovu metodu a ani jiné cvičení, vyvolává to u něj epileptické záchvaty.

Už skoro rok je krmený enterální výživou do pegu, což je hadička v bříšku, díky které má výživu a nestrádá. Adámek má rád chození ven a rád pozoruje stromy, bohužel procházky nám za chvíli skončí, protože speciální kočárek mu je už malý.

Kočárek máme přes pojišťovnu a užitná doba jsou 3 roky. Bohužel nikdo nepočítal s tím, že bude Adámek tak rychle a asymetricky růst. Pojišťovna nám návrh na vhodný vozíček bohužel 2x zamítla, přestože jsme doložili i fotodokumentaci. Proto jsem tady a píšu zkráceně náš příběh…

Díky vaší podpoře bychom mohli Adámkovi pořídit vozíček. Náš syn by tak mohl být zase o kousek blíž přírodě a žít více aktivně. Tento typ polohovacího vozíčku je velmi drahý a sami to finančně nezvládneme, a proto potřebujeme vaši pomoc.
Poděkování

Poděkování

16. 12. 2020

Z celého srdce by jsme chtěli poděkovat všem, kteří se jakkoli podíleli na sbírce pro našeho Adámka, od dárců až po skvělý tým a organizaci nadace znesnáze21. Bez vás bychom to nedokázali. Díky, že jste a děláte svět lepším místem a hlavně díky za Adámka a další postižené děti, které díky Vám mohou žít plnohodnotný život ❤️ Přispívali jste Adámkovi na polohovatelný vozík Kudu od firmy reha2015 ( R82 ), který je naprosto skvělý, stejně tak jako náš Áďa.❤️ Už se nemůžeme dočkat, až se vyrobí a budeme ho moct provětrat na pořádné procházce. ❤️ Děkujeme moc 🙏

Sbírku již podpořilo 118 dárců

500 Kč — B.V. před 8 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

„Přejeme Adámkovi Krásné Vánoce a přijemné procházky v novém jezdítku😘“
200 Kč — P+J+M+J Hájkovi před 8 měsíci

2 112 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

„Adámkovi ❤️“
400 Kč — Beata Okénková před 8 měsíci

Další běžící sbírky

Celé Česko na pomoc obcím zasaženým ničivým tornádem
957 %

Celé Česko na pomoc obcím zasaženým ničivým tornádem

Aby Adrianka mohla chodit a mluvit jako ostatní děti
5 %

Aby Adrianka mohla chodit a mluvit jako ostatní děti

Osobní asistence pro Kristýnu
42 %

Osobní asistence pro Kristýnu