Podpořte programy pro děti z Barevného světa dětí

Praha / Sbírku organizuje Barevný svět dětí, z. s.

Podpořte programy pro děti z Barevného světa dětí

0 %

Vybráno 19 518 Kč z 127 000 Kč
Zbývá -927 dnů
Sbírka byla ukončena 11. srpna 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

V Barevném světě dětí pomáháme ohroženým dětem. Chceme, aby každé dítě mohlo vyrůstat ve zdravém a bezpečném prostředí buď vlastní, nebo náhradní rodiny, kde může rozvíjet svůj potenciál. Uvědomujeme si, že situace, ve kterých se rodiny ocitají, mohou být někdy velmi obtížně řešitelné.

 Váš dar využijeme na zajištění potravin a potřebného materiálního vybavení, pronájem letního tábořiště a dalšího ubytování, dopravu, na vstupy a drobné odměny pro děti a částečně také na mzdy pracovníků a související potřebné provozní náklady. Zkrátka na nezapomenutelné letní zážitky.

Letošní rok nám bohužel nevyšel jeden z velmi důležitých grantů a bez něj nemůžeme uskutečnit tolik očekávaný letní tábor, ani další naplánované podzimní výlety či zimní víkendovou akci. Tyto akce pořádáme již několik let a naše děti se na ně velmi těší, obzvláště v této době. 

Podpořením sbírky dáte dětem čas strávený v bezpečném a podnětném prostředí. Pomůžete v nich podpořit tvořivost, sociální schopnosti, jejich sebepojetí a týmového ducha. Mottem naší neziskové organizace je: “I když jste neměli super dětství, může z Vás být super člověk.”

Děkujeme, že v to věříte s námi!

Poděkování a ohlédnutí

17. 09. 2021

Z celého srdce děkujeme všem dárcům, kteří se rozhodli podpořit naše Programy pro děti. I když se nepodařilo vybrat celou částku, získané finance ze sbírky nám velmi pomohly pokrýt část nákladů. Celá vybraná částka byla využita v rámci letního pobytového tábora na úhradu pronájmu tábořiště a nákup potravin.

Chcete-li nakouknout, jak jsme se na táboře měli a co všechno jsme na něm zažili, můžete se podívat na táborovou reportáž na našich stránkách.

DĚKUJEME!

Máme za sebou tábor

13. 07. 2021

V minulém týdnu se nám podařilo uskutečnit, dětmi dlouho očekávaný, tábor! Všichni jsme si ho moc užili. Počasí bylo opravdu pestré, ale zvládli jsme to. Děkujeme za každou Vaši korunu, kterou můžeme investovat do těchto aktivit...ty děti si to opravdu zaslouží :) !

Přípravy na tábor v plném proudu

14. 06. 2021

I letos se plánujeme vydat na cestu za letním dobrodružstvím....

Sbírku již podpořilo 21 dárců

180 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hezke tabory! Je super co delate!“
500 Kč — Gabriela před 3 lety

„Vsechny deti si zaslouzi pekny detstvi,diky,ze se o to snazite!“
200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

400 Kč — Lesby ze Žižkova před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držím palce ať vysbíráte potřebnou částku a můžete tak pokračovat ve své obdivuhodné činnosti. Díky“
1 000 Kč — Helena Čermáková před 3 lety

„at se vam ten tabor skvele vybarvi :-)“
2 112 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

2 146 Kč — Anonymní dárce před 3 lety