Podpořme v těžkých časech Lucii se 3 dětmi

Kroměříž / Sbírku organizuje Lucie Gáborová

{}
0 %

Podpořme v těžkých časech Lucii se 3 dětmi

Vybráno 0 Kč z 30 000 Kč
Zbývá -388 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 02. září 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Lucie a jsem maminkou tří skvělých dětí, ve škole se snaží a moc mi pomáhají i doma. Jsem v rozvodovém řízení a v poslední době jsem se dostala do těžké životní situace vlivem finanční tísně. 

Bez příjmů

Mám velký dluh na nájemném v městském bytě, a pokud dluh nezaplatím, hrozí nám s dětmi vystěhování. Této situaci předcházela pandemie a krize s ní spojená. Můj již skoro bývalý manžel v té době podnikal a jeho příjmy byly dostatečné na podporu naší rodiny, pak se ale s krizí vše změnilo. Vedlo to k takovým neshodám v manželství, až to došlo do bodu, kdy jsme požádali o rozvod.

Prozatím stále nemám nárok na žádnou sociální dávku.

Jak sbírka pomůže?

Zaměstnání se mi nedaří najít, hledám tedy alespoň možnost kratšího úvazku a doufám, že se mi již brzy podaří práci najít a naši situaci stabilizovat. Spolupracuji se sociálním pracovníkem, který mě také na sbírku doporučil za účelem finanční podpory na dva měsíční nájmy. Pokud by se to podařilo, byla bych nesmírně vděčná, pomohlo by nám to se stabilizovat a mohla bych pak s klidem řešit dluh na nájemném a celou naši vzniklou situaci, než bude rozvodové řízení u konce a než najdu práci.

Moc děkuji za každou podporu a pomoc, která nám dá šanci znovu začít.


Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Převod do sbírky Potravinová pomoc a energie pro samoživitele“
-373 Kč — znesnáze21 před 4 měsíci

„🥰🥰“
373 Kč — Justyna Gaborova před rokem