Podpořme Kristinu v jejím boji s vážnou nemocí

Brno / Sbírku organizuje Kristina Fišerová

{}

Podpořme Kristinu v jejím boji s vážnou nemocí

0 %

Vybráno 84 379 Kč z 90 000 Kč
Zbývá -413 dnů
Sbírka byla ukončena 11. dubna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Kristina a jsem živým důkazem toho, že někdy i velmi vážné onemocnění nemusí být na první pohled vidět. Ve svých 27letech jsme v invalidním důchodu, přes to mám ovšem velké sny a neztrácím víru.

Již v dětství jsem bojovala s nejrůznějšími nemocemi a diagnózami, které vyústily v rakovinu kosti. Přežila jsem. Bohužel, to neskončilo, nevěděla jsem, co se to vlastně s mým tělem děje, nebo zda se nejedná jen o únavu po rakovině, bohužel nejednalo.

Pokračovalo to diagnózami fibromyalfie – ztuhlost pohybového aparátu a chronickým únavovým syndromem spojeným s depresemi, silnými úzkostmi, mozkovou mlhou, kognitivními potížemi a následně i jinými psychickými potížemi. Z chronického únavového syndromu pak vznikla narkolepsie, což je chronická neurologická porucha, kdy mozek není schopen správně regulovat cyklus spánku a bdění.

Spala jsem 20 hodin denně, vyčerpaná a bez jakékoliv síly.

Nyní jsem ale narazila na jednu soukromou kliniku, kde opravdu skvěle podporují fungování imunity. Dali mi již 2dávky injekcí (vitamín B a D), nastavili mi domácí režim – vhodnou stravu. Hodně zeleniny, kvalitních za studena lisovaných olejů, semínek, oříšků a jiné.

Ty 2 injekce mi dnes opravdu neskutečně pomohly, moje tělo cítí ohromnou vděčnost a radost, i lehký šok z toho, že se mu konečně začíná dostávat toho, co celou dobu potřebovalo. Z celého srdce, bych si přála komplexní léčbu na této klinice, kterou tak moc potřebuji, ale nemám na to nyní finance.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na komplexní léčbu na klinice, která zahrnuje opakované infuze potřebných vitamínů a látek do těla, injekce a laser.

Prosím, pomozte mi doplnit pro tělo tolik potřebné látky a znovu pocítit, jaké to je mít zase energii.

Podpořte mě na mojí cestě získat konečně více energie a moct se věnovat věcem, které bych tak ráda v životě zrealizovala. Například naší pacientské organizaci LAJKNI DUŠI, kterou jsem spoluzaložila ještě se 2 dalšími zakladatelkami.

Žiji se svou ženou, se kterou jsem moc šťastná a máme 2 krásné pejsky, zatím ještě štěňata.

Tato léčba mi pomůže zlepšit můj zdravotní stav, a tak se budu moci pustit do realizace svých plánů, a taky třeba zvládnout se svou rodinou větší výlet do hor.

Z celé své duše chci poděkovat každému, kdo mě podpoří a pomůže mi na cestě k mému zotavení se.

Děkuji.

Sbírku již podpořilo 134 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 500 Kč — Anonymní dárce před rokem

400 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 221 Kč — Anonymní dárce před rokem

4 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Drzim palce“
3 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Hodně zdravi🙏“
1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 221 Kč — Anonymní dárce před rokem