Podpora Lesního klubu Úl a jeho malých včeliček

České Budějovice, Vrábče / Sbírku organizuje Mateřstvím společně z.s.

{}

Podpora Lesního klubu Úl a jeho malých včeliček

0 %

Vybráno 21 127 Kč z 80 000 Kč
Zbývá -507 dnů
Sbírka byla ukončena 24. listopadu 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme lesní klub pro děti nazýváme se „Lesní klub Úl“ patříme ke spolku Mateřstvím společně z.s. a fungujeme již 7 let. Čas trávíme nejvíce v lese a na louce, ale občas se potřebujeme schovat do naší chatičky (usušit věci a zahřát se). Dlouhodobě topíme na 18 stupňů. Rádi bychom i letošní zimu s dětmi prožili v důstojných podmínkách. Zdražení plynu a ekonomická krize nás staví do existenčních problémů.

Svobodné i bezpečné místo

Věnujeme se dětem ve věku od 3 do 6 let a pohybujeme se ve Vrábči u Českých Budějovic. Do Vrábče cestujeme z Českých Budějovic vlakem a zázemí máme v chatce nedaleko vlakové zastávky. Zázemí i chatka stojí uprostřed stromů s rozlehlou loukou. Lesík a louku děti využívají k hraní a běhání, stromy ke šplhání a přírodniny k poznávání a prozkoumávání. U chatky máme pískoviště nebo přípravnu rozličných lektvarů. Okolní lesy a jejich obyvatele poznáváme a pozorujeme během našich procházek. Chata nám poskytuje hrací prostor, prostor pro stolování a tvoření, i místo pro odpočinek.

Čas v Úlu prostě trávíme pestře nejen v lese, procházkami, poznáváním a pozorováním přírody, rozcvičkou, běháním, ale i na hřišti, na pískovišti, hrami, malováním, tvořením apod.

Děti zároveň dostávají dostatečný prostor pro svou vlastní volnou hru. Samy si volí, kdy se budou věnovat své vlastní aktivitě nebo programu. Program během dne přizpůsobujeme potřebám dětí.

Nyní jsme se ale dostali do tíživé finanční nejistoty. Abychom mohli na stávají období pokrýt energie a pomůcky na tvoří a dětem dále poskytovat vřelé prostředí k jejich přirozenému rozvoji, schází nám přibližně 80 000,- na provoz. Proto vás moc prosíme o podporu našeho klubu a celkově i dětí, které u nás nachází bezpečné a v zimě i teplé zázemí.

Moc děkujeme.

Sbírku již podpořilo 11 dárců

„Jste skvělí, vytrvejte. Děkujeme :)“
2 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

„VYTRVEJTE!“
777 Kč — I+T+H+V+T před rokem

373 Kč — Terka před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

10 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držím palce 🙂“
777 Kč — Petra Doktorová před 2 lety

1 869 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

2 000 Kč — Jan Mareš před 2 lety