Otevřeme dveře do světa Haničce s hendikepem! Potřebuje elektrickou tříkolku

Teplice / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Otevřeme dveře do světa Haničce s hendikepem! Potřebuje elektrickou tříkolku

0 %

Vybráno 0 Kč z 231 080 Kč
Zbývá 80 dnů
Sbírka byla ukončena 09. září 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem samoživitelka, která pečuje o dceru Haničku s postižením. Jak Hanička roste a sílí potýkáme se s více a více obtížemi, přeci jen dcerce bude již 14 let, ale je na mě odkázaná prakticky ve všech oblastech života. Sama se nenají, neumí chodit, je odkázána na vozík, nemluví – dokáže říct jen základní slova, která vysloví jako půl roční miminko. Má dětskou mozkovou obrnu od narození a epilepsii.

Jak sbírka pomůže?

Každý rok jezdíme do lázní a Hanka má moc ráda výlety na kole, ale tím, že už jako slečna váží 48 kg, tak ji bohužel na klasickém kole neutáhnu.

Prosím, pomozte mi abych s ní mohla zase jezdit! Uděláme jí tím ohromnou radost.

Výtěžek sbírky půjde na elektrickou tříkolku.

Hanička má ještě další 3 sourozence kluky. Je strašné usměvavá a má ze všeho obrovskou radost. Protože o Haničku pečuji celodenně, nemohu chodit do práce, neb se neví, kdy ji ta epilepsie zase chytne a doma obracíme každou korunu. Není tedy v našich silách elektrickou tříkolku pořídit a budu vám moc vděčná za vaši pomoc.

Děkuji.

Partneři sbírky 1

3157

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3157. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.