Onkologicky nemocná Šárka přišla při povodních o všechno. Vraťme ji naději.

Onkologicky nemocná Šárka přišla při povodních o všechno. Vraťme ji naději.
Vybráno 101 380 Kč z 100 000 Kč
Zbývá -186 dnů
Sbírka byla ukončena 12. listopadu 2024
Voda nám vzala všchno...Jsme pětičlenná rodina, kterou zasáhla ničivá povodeň a náš dům je nyní neobyvatelný.
Je to náš domov, kde jsme chtěli dál společně žít, ale voda nám všechno vzala.
V naší rodině se navíc pereme s vážnými zdravotními problémy. Já sama jsem onkologická pacientka, stále bojuji s následky rakoviny prsu. A manželova maminka, která trpí Alzheimerovou chorobou, se teď nemá kam vrátit. Péče o ni je náročná, ale děláme, co můžeme. Jenže v této situaci je to skoro nad naše síly.
Nejvíc mě ale bolí, že nemohu pomoci svým rodičům, jejichž dům byl povodněmi také zničen. Jsou to důchodci, a přestože si také prošli těžkostmi, já teď nejsem schopná jim podat pomocnou ruku, kterou by tolik potřebovali.
Jak sbírka pomůže?
Sbírka, kterou zakládáme, nám může pomoci vybavit dům a vrátit ho do stavu, kde budeme moct znovu žít. Čeká nás dlouhý proces a nevíme, jak to přes zimu zvládneme, ale věříme, že díky dobrým lidem to dokážeme a podaří se nám znovu vybudovat domov, ve kterém budeme v lásce žít a já budu mít možnost se věnovat svému zdraví. Každá pomoc pro nás znamená naději na nový začátek.
Děkujeme vám z celého srdce za vaši podporu.
Poděkování
13. 02. 2025Chtěli bychom poděkovat z celého srdce všem dárcům za jejich štědrost a podporu v této těžké době. Vaše pomoc pro nás znamená nesmírně mnoho – nejen finančně, ale i jako důkaz, že v nouzi nejsme sami.
Díky vašim darům můžeme postupně obnovit to, co nám povodeň vzala, a vrátit se zpět k normálnímu životu. Každý příspěvek, ať už malý nebo velký, pro nás představuje obrovskou naději a povzbuzení.
Vaše solidarita a laskavost nás hluboce dojala a nikdy na ni nezapomeneme. Děkujeme vám za vaši pomoc, ochotu a srdce na pravém místě!
S vděčností,
Rodina Rybkových
Poděkování
20. 11. 2024Krásný večer, děkujeme moc za pomoc 🥰,strašně moc si vážíme kdo nám přispěli na sbírku v této nelehké době. Opravdu děkujeme a hlavně děkujeme Reagovi 🥰,který to vše uskutečnil a týmu Znesnáze. Děkujeme Rybkovi
Partneři sbírky 1
Sbírku již podpořilo 120 dárců
„Šárko, moc vám držím palce. Jste velká bojovnice.❤ držte se.“
252 Kč — Marcela Nováková před 6 měsíci
„Děkujeme všem účastníkům koncertu 8. 11. 2024 v Krnově. Díky Vám se podařilo vybrat přes 30 000 Kč a mohli jsme dokončit sbírku 100 000 Kč.“
32 000 Kč — RAEGO + AR AGENCY + KRNOV KOFOLA MUSIC CLUB před 6 měsíci
373 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci
252 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci
„Šári ať při Vás a vašich blízkých stojí andělé strážný ve dne v noci 🍀😊“
700 Kč — Pavlí před 6 měsíci
1 221 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci
252 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci
137 Kč — Hančí před 6 měsíci
„Šárko, ať už je jen dobře. 🫶🫶🫶“
500 Kč — Jarča a Klaudi před 6 měsíci
222 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci