Oliverkův boj pokračuje: Pomozte mu!

Město Albrechtice / Sbírku organizuje Lukáš Strážnický

{}

Oliverkův boj pokračuje: Pomozte mu!

0 %

Vybráno 0 Kč z 52 000 Kč
Zbývá 70 dnů
Sbírka byla ukončena 30. září 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Oliver, můj syn a statečný chlapec, který už si v životě zažil mnoho, znovu potřebuje vaši podporu. Oli absolvoval další 2 operace, kdy mu lékaři narovnali pokroucenou ruku. Má v ní nyní v ní rostoucí tyč. Nastaly však další komplikace, musel jsem zůstat s Oliverkem opět doma a znovu jsem tak přišel o práci, za kterou jsem byl tak vděčný.

Nyní nám schází finance, jak na rehabilitační pomůcky, tak na opravu automobilu, který tak nutně potřebujeme k dojíždění za lékaři.

Oliverkův příběh:

Oliver už za sebou má mnoho těžkých operací a rehabilitačních pobytů. Před několika měsíci mu museli rovnat pokroucenou ruku, která se pak ale pěkně hojila s rostoucí tyčí. Noha se mu taky hojila pěkně. Bohužel se mu ale během spánku zhoršil otok nohy a museli jsme se znovu obrátit na lékaře.

Jak sbírka pomůže?

Přes všechny komplikace se snažím o nejlepší péči pro Oliho, ale náklady na opravu auta před STK jsou pro nás neúměrně vysoké. Budeme vám tak moc vděční za jakoukoliv pomoc. Prosím, usnadněte mému synovi dojíždění na rehabilitace a další lékařská ošetření. Z vybraných peněz by se také pořídily rehabilitační pomůcky, které Olimu pomohou v jeho zotavení a dalším rozvoji.

Děkujeme za vaši pomoc!