Nový start pro Petra

Kladno / Sbírku organizuje Petr Janoušek

{}
0 %

Nový start pro Petra

Vybráno 31 022 Kč z 25 000 Kč
Zbývá -824 dnů
124 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. června 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Petr, je mi 56 let a celý život jsem pracoval. Minulý rok se můj život otřásl v základech. Rozvedl jsem se, konec vztahu jsem neunesl a skončil jsem na půl roku v psychiatrické léčebně. V této době jsem pobíral pouze podporu v nezaměstnanosti a neměl dostatek finančních prostředků na hrazení celého výživného na dceru, a tak mi naběhl dluh…

Po mém návratu z léčebny jsem se chtěl postavit zpět na vlastní nohy a vrátit se do práce, jenže přišly další zdravotní problémy. Postupně jsem přestal chodit a ztratil jsem cit v rukou. Přidaly se bolesti krční páteře, které mě dovedly až na operační sál.

Momentálně jsem v rekonvalescenci a začínám chodit. Zůstávám registrován na úřadu práce, ale již nepobírám dávky v nezaměstnanosti. Na příspěvek na bydlení a hmotnou nouzi nemám nárok, jelikož dlužím na výživném. Je to začarovaný kruh. Mým jediným příjem je 2 490 Kč.

V současné době tak nemám dostatek peněz na zaplacení nájmu. Přede mnou jsou tři měsíce rekonvalescence, pak se, pevně věřím, vrátím do práce. Sbírka mi pomůže překonat následující čtvrtrok a neztratit střechu nad hlavou.

Chci se opět začlenit do společnosti a začít pracovat a žít. Věřím, že se mi to s vaší pomocí podaří.

Sbírka byla spuštěna na doporučení sociálního pracovníka Člověka v tísni.

Poděkování všem štědrým dárcům

02. 08. 2021

Dobrý den, moc vás všechny zdravím z lázní Velichovky, kde se dávám po operaci dohromady. Jsem moc vděčný za finanční prostředky, které se sbírkou vybraly. Moc mi to pomohlo. Mám zaplacený nájem na tři měsíce dopředu. Posílám vám všem velké díky!

S úctou

Petr

Sbírku již podpořilo 77 dárců

„Vážený Petře, pracujte a zpět se již neohlížejte,otevřete si novou kapitolu života,docela najisto bude příznivější . Srdečně zdravím Alex“
5 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

301 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

400 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držte se!“
121 Kč — Moni před 2 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držím vám palce! “
506 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Přejeme Vám hodně sil a štěstí pane Petře!“
639 Kč — Fiedlerovi před 2 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Vela stastia! “
373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety