Nový fotbalový pokojíček pro Lukáška s cystickou fibrózou

Tuřany / Sbírku organizuje Martina Richtrová

{}

Nový fotbalový pokojíček pro Lukáška s cystickou fibrózou

0 %

Vybráno 25 600 Kč z 25 000 Kč
Zbývá -1326 dnů
Sbírka byla ukončena 10. října 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Lukášek se narodil s cystickou fibrózou. Toto nevyléčitelné onemocnění postihuje dýchací a trávicí systém. Chlapec letos nastoupil do 1. třídy, a tak mu rodiče chtějí vybavit jeho vlastní samostatný pokojíček. Rodina tak bude potřebovat nový nábytek.

„Lukášek spal doteď s námi v ložnici. My mu ale chceme splnit sen o fotbalovém pokojíčku.Bohužel bojujeme s plísní, a tak musíme pořídit novou postel a skříně… zkrátka vše, co do pokoje malého školáka patří,“ začínají příběh rodiče.

Kvůli nemoci je potřeba pořídit větší postel, aby si k němu mohla maminka v noci lehnout a být s ním při boji v nemoci, kterou doprovází těžký kašel. „Jelikož toto onemocnění postihuje především dýchací ústrojí, měla by mít postel polohovací rošt, aby se mu lépe dýchalo a mohl si ho vždy nastavit. Má také alergii na roztoče, proto by potřeboval protialergickou matraci,“ popisuje maminka.

Lukášek miluje fotbal, a tak by jeho království mělo být jak jinak než ve stylu tohoto sportu. „Chtěli bychom poprosit všechny, kteří mají dobré srdíčko, aby nám pomohli náš malý sen zrealizovat. Víme, že je teď těžká doba, ale každá koruna je dobrá. Předem děkujeme za přispění a také za sdílení!“ dodávají rodiče.

Sbírku již podpořilo 11 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

17 130 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Ať v životě dáváš samé góly ??“
1 000 Kč — Honza3001 před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Nikdy nemej strach“
5 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

220 Kč — Anonymní dárce před 4 lety