Nové auto pro Verunku

Jilemnice / Sbírku organizuje Roman Seidl

{}

Nové auto pro Verunku

0 %

Vybráno 1 361 570 Kč z 550 000 Kč
Zbývá -739 dnů
Sbírka byla ukončena 06. dubna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuju se Roman a jsem táta 3 dětí – Dominik (24 let), Zuzanka (13 let) a Verunka (9 let). Nejmladší dcera má od narození achondroplazii – poruchu růstu a s tím spojené další zdravotní problémy. Na péči a výchovu jsem už dva roky sám. Naše milovaná manželka a maminka bohužel zemřela.

První problémy se u ní začaly projevovat v době, kdy byla s Verunkou na rodičovské dovolené. Krevní destičky poklesly na hodnotu 0 a musela jí být odstraněna slezina. Její stav se stabilizoval a ona tak mohla nastoupit do nemocnice jako sanitářka.

Vážné zdravotní problémy se bohužel znovu ozvaly. Musela být hospitalizována a bojovala o život. Přišla o obě nohy – jednu ve stehně, druhou v bérci. Když už vše vypadalo nadějně a po roce se naučila chodit na protézách, přišla pro naši rodinu velká rána.

Po očkování proti chřipce zkolabovala, po pár dnech tělo bojovalo s velmi silnou chřipkou a následovala sepse celého organismu. Nyní jsou to dva roky, co nás milovaná manželka navždy opustila. Bylo ji 46 let.

Od té doby jsem s dětmi sám. Syn studuje a osamostatnil se. Verunka je neustále v rukou specialistů, naposledy podstoupila těžkou operaci obou nožiček. Každý čtvrtek chodíme na cvičení do dětského centra, cvičíme také doma a navštěvujeme lázně. Bez toho by skončila na vozíku a stav by se jí zhoršoval. Vozík používáme při větší únavě a dalších obtížích.

Péči o dceru by mi velmi usnadnilo spolehlivé větší auto, kam bych naložil i vozík. Na cestách jsme opravdu často, ať už se jedná o návštěvy lékařů a specialistů, nebo jízdu do školy a zpět. Naše staré auto už dosluhuje a příspěvek nám byl zamítnut. Mám něco našetřeno, ale na nové auto to nestačí.

Předem s úctou moc děkujeme. Pokud máte možnost, prosím, pomozte.


Jedno veliké poděkování

05. 05. 2022

Všem dobrým lidem co jste pomohli dát finanční hotovost na zakoupení nového auta pro Verunku a nás na úpravy v domě na zakoupení vybavení domácnosti a na rehabilitační pobyt atd. Z celého srdce vám všem děkují,

Verunka, Zuzka a Roman Seidlovi.

Poděkování vám všem!

11. 04. 2022

Mockrát děkujeme všem co jste přispěli Verunce na nové auto moc si toho vážíme i za ty vaše moc hezké komentáře které také pro nás strašně moc znamenají že v tom nejsme sami. Celému týmu znesnáze 21 a paní Burešové za neskonalou pomoc při sbírce. Dále bychom chtěli také poděkovat TV Nova všem zúčastněným a přihazujícím na Aukru a Tomášovi Zástěrovi a ostatním co dostali tak fantastický nápad na dražbu Zástěrových oranžových trenek. Darování celé částky 1 000 000 Kč na zakoupení nového auta pro Verunku a nás , na bezbariérové dodělání opravení a vybavení potřebných věcí v  domu a na domu. Též děkujeme Leošovi Marešovi s celého srdce jako výherci, moc děkujeme.

S pozdravem a neskonale velkým díkem za celkově vybranou částku 1 361 570 Kč všem vám děkují Verunka, Zuzka ,Dominik a Roman Seidlovi.

Poděkování od Verunky

28. 02. 2022

Velké poděkování od Verunky

Dobrý den v pátek 25.2 2022 jsem oslavila své 10. narozeniny, a ráda bych vám všem poděkovala za krásné komentáře s taťkou si je nejednou čteme dokola a moc nám ony samy pomáhají zdolávat naše i moje trápení. Moc vám všem děkuji za krásné komentáře i za penízky na auto pro nás které mi pomůže zdolávat mé postižení v mém životě.

Děkuji ze srdce Verunka.

S pozdravem Seidlovi.

Sbírku již podpořilo 282 dárců

1 000 000 Kč — Leoš Mareš & Tomáš Zástěra & TV NOVA před 2 lety

„❤️“
1 000 Kč — Michaela Pěčková před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Drzim moc palce a hodne sil. Drzte se 😊👍🤞pevne zdravi take🌞“
1 221 Kč — Milan Perina před 2 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Drzte se🍀“
777 Kč — Monika před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Rád jsem ti pomohl. Hodně štěstí a sil. “
777 Kč — Libor před 2 lety