Nová lednice pro Veroniku a její rodinu!

Kyjov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Nová lednice pro Veroniku a její rodinu!

0 %

Vybráno 0 Kč z 15 000 Kč
Zbývá 84 dnů
Sbírka byla ukončena 09. září 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem Veronika, samoživitelka, pečující o 3 děti. Život není jednoduchý, ale s vaší pomocí ho zvládneme!

Je mi 41 let a mám celkem 4 poklady a pečuji o 3 z nich – 10letou Aničku, která má lehkou mentální retardaci a navštěvuje speciální školu, dále pečuji o 4letá dvojčata Honzíka a Tomíka, kteří trpí vadou řeči a jeden z nich má i lehkou mentální retardaci.

Otec synů se o ně bohužel nezajímá, celodenní péče je na mně. Navíc platím výživné na starší dceru (mám celkem 4 děti), která žije s otcem.

Jak sbírka pomůže?

V tuto chvíli se potýkám s další těžkou situací.

Naše stará lednička se porouchala a je neopravitelná. Je to pro nás velká katastrofa, protože v lednici skladujeme nejen potraviny, ale i důležité léky.

Jsem s dětmi doma a po operaci mám předepsanou dietu, takže bez ledničky se neobejdeme.

Bohužel, jsem sama na hmotné nouzi a nemůžu si dovolit novou lednici koupit. Už jsem hodně jídla musela vyhodit a s těžkým srdcem vařím jen z konzerv a instantních polévek. Bojím se i o léky, mám jedny speciální, které bez chlazení ztratí účinnost.

Proto se obracím na vás s prosbou o pomoc. Jakýkoliv příspěvek pro nás bude znamenat obrovský krok vpřed. S vaší štědrostí si budeme moci pořídit novou lednici a zajistit tak dětem i sobě nutričně vyváženou stravu a kvalitnější život.

Děkuji vám z celého srdce za vaši podporu!

S pozdravem,

Veronika