Noční tragická srážka vlaků na Pardubicku. Nechceme jen přihlížet!

celá ČR / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Noční tragická srážka vlaků na Pardubicku. Nechceme jen přihlížet!

0 %

Vybráno 81 667 Kč z 252 000 Kč
Zbývá 22 dnů
Sbírka byla ukončena 06. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Probuzení do čtvrtečního rána znamanalo šok pro každého, kdo otevřel zpravodajský portál. Stovkám lidí ale obrátil život naruby.

Tragická nehoda na železnici vzala životy čtyřem lidem a desítkám dalších způsobila zranění, která si mnohdy ponesou celý život. Fyzická, i ta psychická.

Nejtěžší následky mají lidé z prvního vagónu a z toho lůžkového, kde byly i děti. Pravděpodobně jely s rodiči na dovolenou, na kterou se dlouho všichni těšili. Že budou spolu…

Nezakládáme sbírku proto, abychom upoutali pozornost médií. Zakládáme ji proto, abychom upoutali pozornost lidí. Nás všech, kteří jsme mohli ve vlaku sedět a teď přemýšlíme nad tím, jak křehké naše životy jsou.

 Peníze budou třeba.

Pro rodiny obětí na důstojné rozloučení a řešení životní situace, nejvíce pak v případě pozůstalých dětí. Pro léčbu, rehabilitaci i terapie zraněných. Pro možnost se léčit bez starostí, kdo zaplatí nájem a jídlo na talíř rodině. Peníze jsou a my nebudem, říká se. Jenže jsou potřeba, i když jsme. Když máme to štěstí, že jsme…

Rozhodli jsme se proto založit tuto sbírku, abychom podpořili všechny ty, co byli ve špatnou chvíli na špatném místě.

Chceme rodinám obětí pomoct zvládnout těžké následky největší železniční tragédie u nás za posledních mnoho let. A budeme moc rádi, když se přidáte. A je úplně jedno jakou částkou. Jde o soudržnost a podporu, které jsou teď třeba.

Děkujeme!

 

autor fotografie: Michal Fanta, HZS Pardubického kraje

Partneři sbírky 1

3142

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3142. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Sbírku již podpořilo 183 dárců

373 Kč — Veronika před 18 hodinami

470 Kč — Marta včera

500 Kč — Anonymní dárce včera

252 Kč — Anonymní dárce včera

„Mnoho sil a přeji více štěstí “
250 Kč — Lenka před 2 dny

373 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

200 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

252 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

500 Kč — Martin Mikyska před 3 dny

10 Kč — Pavlína před 4 dny