Neurorehabilitace pro Aničku

Dolní Kralovice, Benešov / Sbírku organizuje Drahomíra Janečková zc.manzes@avokcenaj.arimohard

{}
0 %

Neurorehabilitace pro Aničku

Vybráno 82 976 Kč z 90 000 Kč
Zbývá -726 dnů
92 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. června 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Aničce je 6 let. Bohužel se nevyvíjí jako ostatní zdravéděti. Příští rok by měla nastoupit do speciální základní školy, jenže dívenkastále nemluví, nechodí, sama se nenají a je odkázaná na neustálou péči rodiny.Pokroky dělá díky neurorehabilitaci, která je však finančně nákladná.

Anička se narodila s lehce nedovyvinutou kyčlí, a taknásledovala jeden a půl roční léčba pomocí třmínků. Tehdy ještě nikdo nepoznal,že trpí hypotonií. Toto onemocnění se projevuje ochablým svalstvem, a proto jepotřeba děti nutit co nejvíce k pohybu. Jenže Anička se při léčení kyčlívůbec nehýbala…

Holčička prodělala několik operací, po nichž se učila znovua znovu chodit. Později ji byla diagnostikována dětská mozková obrna. Momentálněje Anička bez sáder na nožičkách, a tak rodina dělá maximum proto, aby seAnička posunula ve vývoji. V říjnu 2019 byla poprvé v Axonu naneurorehabilitaci a už byly vidět první pokroky. Na začátku tohoto rokunásledovala další úspěšná procedura.

Anička by ráda pokračovala v rehabilitacích, kterépřináší viditelné zlepšení. Pro rodinu, kde vyrůstá s dalšími dvěmasourozenci, je však nemožné léčbu zafinancovat.

Poděkování

08. 03. 2021

Dobrý den,
chtěli bychom vám moc poděkovat za příspěvek na terapii pro dceru Annu Janečkovou. Celý měsíc s pomocí špičkových terapeutů cvičila a moc se těšila na lokomat. Jsme nadšení z pokroků, které udělala. I když ještě úplně sama nechodí, tak si opět zlepšila celkovou stabilitu a chodí daleko lépe s minimální oporou. Krásně bez problémů zvládá chůzi pouze za jednu ruku. Je také daleko méně vystrašená a lépe se orientuje. Bez vás by to nešlo.
Moc děkujeme za velikou pomoc,

Drahomíra Janečková

Prodlužujeme sbírku

29. 04. 2020

Z důvodu nastalé situace (Covid 19) sbírku prodlužujeme a finance použijeme na důležitou intenzivní neurorehabilitaci v září 2020. Všem moc děkujeme, pro Aničku jsou neurorehabilitace základem.

Partneři sbírky 1

CompuGroup Medical Česká republika

Partnerem této sbírky je firma CompuGroup Medical Česká republika a násobí příspěvky zlatým řezem v celkové hodnotě 7000 Kč.

Sbírku již podpořilo 77 dárců

Sbírku již podpořil CompuGroup Medical Česká republika částkou 7 000 Kč.

CompuGroup Medical Česká republika každý příspěvek navyšuje poměrem 1:1, až do celkové hodnoty podpory 0 Kč.

„Aničko drž se, přeji Ti a Tvým rodičům hodně síly.“
2 400 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Hodně štěstí celé rodině“
333 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

700 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držte se, obdivuji vás! Klára“
400 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Od tabaťáků č.2 Mašovice“
920 Kč — Jerryho cvičení před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety