Neurorehabilitace pro Aničku

Dolní Kralovice, Benešov / Sbírku organizuje Drahomíra Janečková

{}

Neurorehabilitace pro Aničku

0 %

Vybráno 82 976 Kč z 90 000 Kč
Zbývá -1476 dnů
Sbírka byla ukončena 30. června 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Aničce je 6 let. Bohužel se nevyvíjí jako ostatní zdravé děti. Příští rok by měla nastoupit do speciální základní školy, jenže dívenka stále nemluví, nechodí, sama se nenají a je odkázaná na neustálou péči rodiny. Pokroky dělá díky neurorehabilitaci, která je však finančně nákladná.

Anička se narodila s lehce nedovyvinutou kyčlí, a tak následovala jeden a půl roční léčba pomocí třmínků. Tehdy ještě nikdo nepoznal, že trpí hypotonií. Toto onemocnění se projevuje ochablým svalstvem, a proto je potřeba děti nutit co nejvíce k pohybu. Jenže Anička se při léčení kyčlí vůbec nehýbala…

Holčička prodělala několik operací, po nichž se učila znovu a znovu chodit. Později ji byla diagnostikována dětská mozková obrna. Momentálně je Anička bez sáder na nožičkách, a tak rodina dělá maximum proto, aby se Anička posunula ve vývoji. V říjnu 2019 byla poprvé v Axonu na neurorehabilitaci a už byly vidět první pokroky. Na začátku tohoto roku následovala další úspěšná procedura.

Anička by ráda pokračovala v rehabilitacích, které přináší viditelné zlepšení. Pro rodinu, kde vyrůstá s dalšími dvěma sourozenci, je však nemožné léčbu zafinancovat.

Poděkování

08. 03. 2021

Dobrý den,
chtěli bychom vám moc poděkovat za příspěvek na terapii pro dceru Annu Janečkovou. Celý měsíc s pomocí špičkových terapeutů cvičila a moc se těšila na lokomat. Jsme nadšení z pokroků, které udělala. I když ještě úplně sama nechodí, tak si opět zlepšila celkovou stabilitu a chodí daleko lépe s minimální oporou. Krásně bez problémů zvládá chůzi pouze za jednu ruku. Je také daleko méně vystrašená a lépe se orientuje. Bez vás by to nešlo.
Moc děkujeme za velikou pomoc,

Drahomíra Janečková

Prodlužujeme sbírku

29. 04. 2020

Z důvodu nastalé situace (Covid 19) sbírku prodlužujeme a finance použijeme na důležitou intenzivní neurorehabilitaci v září 2020. Všem moc děkujeme, pro Aničku jsou neurorehabilitace základem.

Partneři sbírky 1

CompuGroup Medical Česká republika

Partnerem této sbírky je firma CompuGroup Medical Česká republika a násobí příspěvky zlatým řezem v celkové hodnotě 7000 Kč.

Sbírku již podpořilo 77 dárců

Sbírku již podpořil CompuGroup Medical Česká republika částkou 7 000 Kč.

CompuGroup Medical Česká republika každý příspěvek navyšuje poměrem 1:1, až do celkové hodnoty podpory 0 Kč.

„Aničko drž se, přeji Ti a Tvým rodičům hodně síly.“
2 400 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Hodně štěstí celé rodině“
333 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

700 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Držte se, obdivuji vás! Klára“
400 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Od tabaťáků č.2 Mašovice“
920 Kč — Jerryho cvičení před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety