Nenechme v tom Věru plavat samotnou

Kutná Hora / Sbírku organizuje Jiří Hroch

{}
0 %

Nenechme v tom Věru plavat samotnou

Vybráno 89 114 Kč z 100 000 Kč
Zbývá -304 dnů
89 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 22. května 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Věra. Je mi 26 let a jsem z Kutné Hory. Před 13 lety jsem se léčila s rakovinou kostí v levé noze. I když léčba byla úspěšná, zhoubný nádor z kolene nešel vyoperovat, proto jsem musela podstoupit amputaci nad kolenem.

Jsem aktivní plavkyně a vrcholově sportuji s handicapovanými plavci. Věnuji se také cyklistice a lyžování, nyní však pouze rekreačně. Tyto aktivity jsou mou životní motivací. Mám chuť se stále zdokonalovat. Momentálně reprezentuji Kutnou Horu v plavání, avšak s rozpočtem, který mám k dispozici, nebudu schopná pokračovat v tomto sportu na vrcholové úrovni.

Výtěžek sbírky půjde na mé sportovní aktivity, na startovné v závodech, na tréninky a sportovní vybavení, abych mohla Kutnou Horu reprezentovat i nadále.

Svými sportovními výsledky bych ráda motivovala další zdravotně postižené k aktivnímu a nezávislému pojetí života. Budu vám moc vděčná za jakýkoli příspěvek, nebo pomoc, která mi na této cestě pomůže.

Poděkování

01. 07. 2022

Děkuji všem dárcům, kteří mi pomohli připravit se na paralympiádu. Svými sportovními výsledky bych ráda motivovala další zdravotně postižené k aktivnímu a nezávislému pojetí života. Stříbrná 🥈 medaile na 400 metrů volný způsob a mistrovský titul 🏅na 50 metrů motýlek, patří vám dárcům. 

Sbírku již podpořilo 112 dárců

„Plň si sny!“
777 Kč — Karla před rokem

400 Kč — Anonymní dárce před rokem

121 Kč — Jaroslav Kovanda před rokem

„Přeji hodně šťastných chvil. “
252 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Hodně úspěchů :)“
200 Kč — Jana Hubalová před rokem

„Dar pro Verusku.“
500 Kč — Hana před rokem

778 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Eva Kostrunkova před rokem

„Přeji at doplavete až do cíle“
2 112 Kč — Jan Sekera před rokem

1 000 Kč — Vít Blažejovský před rokem