Navigátorka rallye tragicky zahynula. Pomozme pozůstalým!

Klatovy / Sbírku organizuje David Poslík

{}

Navigátorka rallye tragicky zahynula. Pomozme pozůstalým!

0 %

Vybráno 905 578 Kč z 160 000 Kč
Zbývá -51 dnů
Sbírka byla ukončena 28. dubna 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Sobota 20.4. se stala „černým dnem pro českou rallye“, jak o tragické smrti navigátorky Aleny Krejčíkové mluví fanoušci tohoto sportu.

Během víkendové akce Rallye Šumava Klatovy havarovala jedna z posádek – manželé Krejčíkovi. Alena nehodu sice přežila, ale kvůli mnohočetným zraněním zemřela hned po transportu do nemocnice.

Rallye pro ni byl celý život, a svého manžela v tomto sportu podporovala.

Jezdili spolu po mnoha soutěžích s nejedním úspěchem.

Bohužel, nyní její manžel přišel o vše – nejbližší osobu i sportovního parťáka. Navíc na poslední soutěž hodně šetřili, a tak na tom ani není dobře materiálně.

Skvělou manželku a maminku jeho syna mu už nikdo nevrátí, ale můžeme mu společně ukázat, že tu nezůstal sám, a že za ním stojíme a soucítíme.

Jak sbírka pomůže?

Přispěním do sbírky pomůžete i s posledním rozloučením s Alenou Krejčíkovou, protože rodina nyní nemá díky těžké finanční situaci ani na její pohřeb.

Slovy milujícího manžela

„Alena rozdávala lásku a tuny pozitivní energie kudy prošla. Věřila v dobro, co je v lidech. Nikdy za život o nikom neřekla nic špatného a nikdy nikoho nesoudila. Byla bojovnice, která nikdy nic nevzdala a všemu se stavěla čelem a hrdě. 

Závodní kariéru jsme spolu započali před 11 lety.

Byla navigátor s velkým N.

Dokázala z nás vytáhnout maximum. Za velkou kariéru jsme měli jen 2 nehody a bohužel tato se jí stala osudnou a podlehla těžkému poranění hlavy. Navždy nás tímto opustil anděl, kterého může člověk najít pouze jednou za život. Bolest z jejího odchodu je nesnesitelná a tuze těžká. 

Vždy říkala, že vítěz je každý, kdo vyhraje sám nad sebou.

Že nic není tak důležité jako láska jednoho k druhému. Nic materiálního nikdy nenahradí brzkou osobu, kterou máme v srdíčku. Přála si, aby si lidi neubližovali jen pro svůj prospěch a slávu. Přála si, aby si lidé pomáhali v těžkých chvílích a byli na sebe hodní.

Smuteční oznámení

30. 04. 2024

Dobrý den,
ještě jednou chceme z celého srdce poděkovat všem, kdo se do pomoci zapojili jakoukoliv formou. Vlna podpory, ktrou jste nám dali, je neskutečná a moc si jí vážíme. Touto cestou bych vás chtěl za sebe jako organizátora a za rodinu Jardy a Tomáška Krejčíkovi pozvat na Alenky poslední rozloučení. Je to opravdu neuvěřitelné, jak rychle se překonala cílová částka. Jak rychle se překonala a kolika násobně převýšila. Je vidět, že ještě dost dobrých lidí existuje. Tato solidarita lidí je velice pěkná a dojemná. Rád bych vás teda ještě jednou pozval na Alenky poslední rozloučení, které proběhne v Klatovském krematoriu v 13:30. Rádi Vás tam uvidíme a poděkujeme i osobě. Poté bude následovat spanilá jízda na místo tragické události se zapálení svíček u pietního místa. Opravdu děkujeme.

Podpora Týmu z Rakouska a malé Elišky

24. 04. 2024

Po komunikaci s týmem z Rakouska se Jedna ze závodnic vyjádřila, že si velmi Váží nabídku pomoci, ale že jsou finančně zajištění a peníze ze sbírky se budou více hodit rodině Krejčíkových. Budeme se tedy plně soustředit na pomoc malé Elišce, kterou měla Alenka s Jardou porpořit 11.5. 2024 v rámci Běhu za Elišku - Křenovská pětimíle 2024. Tato podpora bohužel již neproběhne, proto by rodina chtěla Elišce pomoci, alespoň finačně z vybrené sbírky. 

Poděkování dárcům

23. 04. 2024

Dobrý den, chtěl bych za sebe coby organizátora sbírky, ale hlavně za Jardu a Tomáše Krejčíkovi všem poděkovat za pomoc a podporu v této neskutečně těžké situaci. Rodina momentálně prožívá nejtěžší chvíle v jejich životě a každá podpora je pro ně velmi důležitá. Jelikož se ve sbírce  vybralo více než jsme očekávali, rodina nyní uvažuje, nad tím, jak s penězi naloží. Část peněz půjde určitě na rozloučení s Alenkou, nějaké peníze potom na nový start pro Jardu a syna Tomáše. Být tu Alenka, tak by sbírku rozdělila i na pomoct Rakouského týmu, který měl při Historic Rallye Vltava nehodu v pátek minulého týdne a jeden ze závodníků byl letecky převezen do nemocnice. 

Takovou vlnu solidarity jsme ani nečekali, všem z celého srdce děkujeme!

Partneři sbírky 2

Patronem sbírky je Vojtěch Štajf

Patronem sbírky je Vojtěch Štajf, Mistr ČR Sprintrally v P2+

3004

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3004. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Sbírku již podpořilo 1228 dárců

„sbírka záchranářů“
9 000 Kč — Záchr. systém AUTOKLUB SPORT RESCUE před měsícem

„QR platby 30.4.-5.5.2024“
6 000 Kč — QR platby před měsícem

„QR platby ze dne 22.-29.4.2024“
66 649 Kč — QR platby před 2 měsíci

„Ať ji andělé opatrujou“
374 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

100 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Přeji hodně sil při vyrovnávání se s tak velkou bolestí, Váš anděl ale bude s Vámi...“
500 Kč — P.K. před 2 měsíci

100 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Upřímnou soustrast a hodně sil na zvládnutí nelehké doby. Moc mne to mrzí a truchlím s Vámi. “
1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Upřímnou soustrast.“
373 Kč — Aleš Holakovský před 2 měsíci