Nájemné pro maminku Andreu s dcerami

Opočno / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Nájemné pro maminku Andreu s dcerami

0 %

Vybráno 1 000 Kč z 35 000 Kč
Zbývá -343 dnů
Sbírka byla ukončena 15. srpna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den, jmenuji se Andrea a chtěla bych se s vámi podělit o svůj současný problém, který jsem nikdy předtím nezažila. Jsem matka 2 studujících dcer ve věku 17 a 19 let a jsem samoživitelka. Po 8 letech, kdy jsem vše zvládala jsem přišla o práci a momentálně hledám nové zaměstnání, které by bylo lépe placené. Žijeme v pronajatém domě a máme více pejsků, kterých se nechceme vzdát, ale kvůli nim nám nikde jinde nemohou poskytnout bydlení. Mám problémy s majitelem kvůli placení nájmu. Většinou bohužel platí, že i když ho platím, tak opožděně o pár dní. Tentokrát si bohužel nejsem jistá, jestli budu moci platit nájem v tomto měsíci. Nedoplatky na energiích a zvedající se ceny úplně všeho mě naprosto dohnaly.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na nájemné.

Majitel domu, který nám ho pronajímá, mimo jiné zjistil, že nám odpojili plyn, a chtěl nás okamžitě vystěhovat. Nemohu si představit, kam bychom s dětmi a pejsky šli. Co se týká elektřiny, situace je ještě horší. Prosím, pomozte mi s nájemným, abych mohla srovnat nedoplatky na energiích.

Brzy mi bude 51 let, ačkoli jsem děti měla v pozdějším věku a musela jsem podstoupit martýrium, než se to povedlo, tak jsem za ně nesmírně vděčná a žiji s nimi samostatně již 13 let.

Prosím, pomozte nám v naší nelehké situaci.

Děkuji.

Sbírku již podpořilo 1 dárců

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem