Naděje pro zachráněné psy

Hukvaldy, Tichá / Sbírku organizuje Kristýna Hradilová

{}

Naděje pro zachráněné psy

0 %

Vybráno 47 112 Kč z 45 000 Kč
Zbývá -680 dnů
Sbírka byla ukončena 08. srpna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Erika je majitelka záchranné stanice Máme naději, jež je neziskovou organizací. Tato záchranná stanice dává nový domov pejskům ze Španělska, jež jsou zachráněni z nevyhovujících podmínek, například klecí. Jde o psy, kteří by jinak byli utraceni z důvodu nezájmu o adopci, psy vyřazené z dostihů a lovů, či týrané jedince. Jedná se především o chrty, španělské galgy, greyhoundy, podenco, vipety a jiné.

Dala psům již vše

Erika koupila dům s velkým pozemkem, který upravila pro potřeby zvířat. Dává pejskům milující domov a šanci na lepší život těmto 4nohým chlupáčům. Spousta zachráněných pejsků si sebou dovezla zdravotní problémy, a tak je péče o ně velmi nákladná.

Krize pro všechny

Erika bohužel přišla o svou dobře placenou práci, a tak musela vzít jinou, byť ne moc vyhovující a finančně nedostačující.

Stanice je nezisková organizace, tudíž majitelka vše dotuje sama. Měsíční náklady na krmivo jsou zhruba 30 000 Kč, dále musí pokrýt hypotéku na stanici, veterinární péči a různé potřeby pro zvířata.

Jak sbírka pomůže

Výtěžek sbírky pomůže této paní majitelce překlenout nelehké období a půjde na náklady spojené s krmivem, léky a doplňky stravy pro útulek.

Sbírku již podpořilo 3 dárců

2 112 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

44 000 Kč — Cashflow summer před 2 lety

„:)“
1 000 Kč — Uana před 2 lety