Naděje pro zachráněné psy

Hukvaldy, Tichá / Sbírku organizuje Kristýna Hradilová

{}
0 %

Naděje pro zachráněné psy

Vybráno 47 112 Kč z 45 000 Kč
Zbývá -301 dnů
105 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 08. srpna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Erika je majitelka záchranné stanice Máme naději, jež je neziskovou organizací. Tato záchranná stanice dává nový domov pejskům ze Španělska, jež jsou zachráněni z nevyhovujících podmínek, například klecí. Jde o psy, kteří by jinak byli utraceni z důvodu nezájmu o adopci, psy vyřazené z dostihů a lovů, či týrané jedince. Jedná se především o chrty, španělské galgy, greyhoundy, podenco, vipety a jiné.

Dala psům již vše

Erika koupila dům s velkým pozemkem, který upravila pro potřeby zvířat. Dává pejskům milující domov a šanci na lepší život těmto 4nohým chlupáčům. Spousta zachráněných pejsků si sebou dovezla zdravotní problémy, a tak je péče o ně velmi nákladná.

Krize pro všechny

Erika bohužel přišla o svou dobře placenou práci, a tak musela vzít jinou, byť ne moc vyhovující a finančně nedostačující.

Stanice je nezisková organizace, tudíž majitelka vše dotuje sama. Měsíční náklady na krmivo jsou zhruba 30 000 Kč, dále musí pokrýt hypotéku na stanici, veterinární péči a různé potřeby pro zvířata.

Jak sbírka pomůže

Výtěžek sbírky pomůže této paní majitelce překlenout nelehké období a půjde na náklady spojené s krmivem, léky a doplňky stravy pro útulek.

Sbírku již podpořilo 3 dárců

2 112 Kč — Anonymní dárce před rokem

44 000 Kč — Cashflow summer před rokem

„:)“
1 000 Kč — Uana před rokem