Naděje a láska nejen pro miminka do dlaně: podpořme laktační poradnu!

Mladá Boleslav / Sbírku organizuje Nadační fond ŠKODA AUTO

{}
0 %

Naděje a láska nejen pro miminka do dlaně: podpořme laktační poradnu!

Vybráno 43 033 Kč z 70 000 Kč
Zbývá 45 dnů
61 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 15. listopadu 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Letos znovu organizujeme sbírku, kterou chceme podpořit neonatologii mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice. Vybrané finanční prostředky poputují na dovybavení laktační poradny, která pomáhá maminkám, kterým se nedávno narodilo miminko a kterým se kojení nedaří, nebo si s ním vůbec neví rady. Loňskou sbírkou jsme podpořili zakoupení relaxačního křesla a dek vhodných na bonding, který během raného kontaktu mezi maminkou a dítětem podporuje utváření silného pouta mezi nimi.

 Jak sbírka pomůže

Výtěžek půjde primárně na zařízení pokoje pro maminky, aby se v prostředí nemocnice cítily co nejlépe.

Pořídíme stolky a skříňky k postelím, a pokud se podaří vybrat peněz dostatek, tak i postele nové, polohovatelné.

Pomoci ale můžete i pozdravem slunci. Myslíme to vážně!


Veškerý výtěžek druhého ročníku mladoboleslavského Jóga Festu totiž půjde právě na Nedoklubko. Festival do města opět přináší Nadační fond Škoda Auto.

Akce se koná o víkendu 2. – 3. září ve Vzdělávacím centru Na Karmeli.

Na lekce, přednášky a workshopy zaměřené nejen na jógu, ale i na různá témata týkající se fyzického a duševního zdraví, se můžete zaregistrovat zde.

Jak to dopadlo loni?

Během prvního ročníku mladoboleslavského Jóga Festu v roce 2022 se podařilo ze symbolického vstupného a dalších dobrovolných příspěvků vybrat přes 50 000 Kč. Za vybrané prostředky bylo pořízeno relaxační křeslo, deky vhodné na bonding a úplně nová podlaha do odpočinkové místnosti na oddělení neonatologie Klaudiánovy nemocnice.

Znáte Nedoklubko?

Rádi vám ho představíme! Nedoklubko je nestátní nezisková organizace, která podporuje rodiče předčasně narozených miminek a neonatologických oddělení. Velmi důležitou součástí jejich pomoci je psychologická podpora rodičů miminek do dlaně“. Věděli jste, že jenom u nás v České republice se každý rok narodí okolo 8 500 dětí předčasně?

„Základem našeho Nedoklubka je pro mě heslo „Nejste v tom sami“, v tom vidím podstatu mého působení v naší nemocnici. Dodávat maminkám po předčasném porodu naději, povzbuzení a podporu v situaci, která nastala. Že v tom nejsou samy, že to zvládnou, že jsme tady my, na koho se mohou obrátit, kdyby cokoliv potřebovaly. Jsem vděčná za trvající partnerství s Nadačním fondem Škoda Auto, které nám pomáhá plnit naše poslání“, říká Martina Jurčová, koordinátorka Nedoklubka pro Mladou Boleslav.

Partneři sbírky 1

Nadační fond ŠKODA AUTO.

Patronem sbírky je Nadační fond ŠKODA AUTO.

Sbírku již podpořilo 5 dárců

777 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

28 239 Kč — Jóga Fest - vstupenky před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

13 565 Kč — Jóga Fest - vstupenky před měsícem

„Ať se vybere více než je cílová částka ❤️“
200 Kč — Petra M. před měsícem