Naděje a láska nejen pro miminka do dlaně: podpořme laktační poradnu!

Mladá Boleslav / Sbírku organizuje Nadační fond ŠKODA AUTO

{}

Naděje a láska nejen pro miminka do dlaně: podpořme laktační poradnu!

0 %

Vybráno 43 033 Kč z 43 033 Kč
Zbývá -277 dnů
Sbírka byla ukončena 12. října 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Letos znovu organizujeme sbírku, kterou chceme podpořit neonatologii mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice. Vybrané finanční prostředky poputují na dovybavení laktační poradny, která pomáhá maminkám, kterým se nedávno narodilo miminko a kterým se kojení nedaří, nebo si s ním vůbec neví rady. Loňskou sbírkou jsme podpořili zakoupení relaxačního křesla a dek vhodných na bonding, který během raného kontaktu mezi maminkou a dítětem podporuje utváření silného pouta mezi nimi.

 Jak sbírka pomůže

Výtěžek půjde primárně na zařízení pokoje pro maminky, aby se v prostředí nemocnice cítily co nejlépe.

Pořídíme stolky a skříňky k postelím, a pokud se podaří vybrat peněz dostatek, tak i postele nové, polohovatelné.

Pomoci ale můžete i pozdravem slunci. Myslíme to vážně!


Veškerý výtěžek druhého ročníku mladoboleslavského Jóga Festu totiž půjde právě na Nedoklubko. Festival do města opět přináší Nadační fond Škoda Auto.

Akce se koná o víkendu 2. – 3. září ve Vzdělávacím centru Na Karmeli.

Na lekce, přednášky a workshopy zaměřené nejen na jógu, ale i na různá témata týkající se fyzického a duševního zdraví, se můžete zaregistrovat zde.

Jak to dopadlo loni?

Během prvního ročníku mladoboleslavského Jóga Festu v roce 2022 se podařilo ze symbolického vstupného a dalších dobrovolných příspěvků vybrat přes 50 000 Kč. Za vybrané prostředky bylo pořízeno relaxační křeslo, deky vhodné na bonding a úplně nová podlaha do odpočinkové místnosti na oddělení neonatologie Klaudiánovy nemocnice.

Znáte Nedoklubko?

Rádi vám ho představíme! Nedoklubko je nestátní nezisková organizace, která podporuje rodiče předčasně narozených miminek a neonatologických oddělení. Velmi důležitou součástí jejich pomoci je psychologická podpora rodičů miminek do dlaně“. Věděli jste, že jenom u nás v České republice se každý rok narodí okolo 8 500 dětí předčasně?

„Základem našeho Nedoklubka je pro mě heslo „Nejste v tom sami“, v tom vidím podstatu mého působení v naší nemocnici. Dodávat maminkám po předčasném porodu naději, povzbuzení a podporu v situaci, která nastala. Že v tom nejsou samy, že to zvládnou, že jsme tady my, na koho se mohou obrátit, kdyby cokoliv potřebovaly. Jsem vděčná za trvající partnerství s Nadačním fondem Škoda Auto, které nám pomáhá plnit naše poslání“, říká Martina Jurčová, koordinátorka Nedoklubka pro Mladou Boleslav.

Partneři sbírky 1

Nadační fond ŠKODA AUTO.

Patronem sbírky je Nadační fond ŠKODA AUTO.

Sbírku již podpořilo 5 dárců

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

28 239 Kč — Jóga Fest - vstupenky před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

13 565 Kč — Jóga Fest - vstupenky před rokem

„Ať se vybere více než je cílová částka ❤️“
200 Kč — Petra M. před rokem