Na kauci: samoživitelka Dana vynakládá všechno úsilí

Liberec / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Na kauci: samoživitelka Dana vynakládá všechno úsilí

0 %

Vybráno 0 Kč z 26 000 Kč
Zbývá -719 dnů
Sbírka byla ukončena 28. června 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Dana a po odchodu od manžela jsem zůstala s dvěma dcerami žít na ubytovně v autokempu, kde bydlíme od prosince loňského roku. Starší dceři Kateřině je 18 let a trpí mentální retardací, je ale přes to všechno moc snaživá a momentálně si vyřizuje příspěvek na bydlení a chtěla by pracovat v chráněné dílně.

Naše ubytování je dočasné a nejpozději na konci května se musíme odstěhovat, ale nevíme kam. 

Mladší 17letá dcera Michaela vzhledem k naší rodinné situaci odešla z učiliště, což mě velmi trápí. Od dubna jsem si ale našla novou práci, jako ošetřovatelka v pobytové službě pro seniory a snažím se nějak postupně postavit na vlastní nohy. Bohužel ale můj plat nestačí na to, abych našetřila na kauci, kterou nové bydlení obnáší. Pomohlo by to naší rodině se znovu stabilizovat.

Spolupracuji se sociální pracovnicí organizace Člověk v tísni, která mi na tuto sbírku napsala doporučení. „Jedná se o bezproblémovou a snaživou klientku, která si většinu věcí obstará a zařídí sama, potřebuje spíše psychickou podporu, a proto v případě dobrého zázemí zvládne vše sama.“

Mám také již 2 dospělé syny, kteří již s námi delší dobu nežijí a mají svůj vlastní život. Chci toto jednou umožnit i svým dcerám.

Moc Vám všem děkujeme za každou podporu.

Partneři sbírky 1

Women for women

Sbírka byla spuštěna na doporučení organizace WOMEN FOR WOMEN, o.p.s.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Převod do sbírky Pomozme samoživiteli Markovi být otcem na plný úvazek!“
-1 000 Kč — znesnáze21 před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety