Motomed pro nemocné nožky Míši

Brno / Sbírku organizuje Romana Jarská

{}

Motomed pro nemocné nožky Míši

0 %

Vybráno 57 541 Kč z 45 000 Kč
Zbývá -813 dnů
Sbírka byla ukončena 26. března 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Naše malá 4letá Míša, je bohužel nechodící holčička, která je ovšem moc šikovná. Hraje na piano a ráda zpívá i přes to, že trpí hypotonií svalů – ochablými svaly a opožděným psychomotorickým vývojem.

Aby mohla dcerka protahovat nožky, kde má zkrácené šlachy a naučila se správně běhat, tak potřebuje motomed.

Při rehabilitačním pobytu v Klimkovicích jsme měli možnost motomed vyzkoušet. Následně jsme našli bazarový model, který odpovídal parametrům motomedu, který nám byl doporučen. Bohužel si však v naší situaci nemůžeme dovolit ani ten. Žijeme s parterem a s nevlastním synem Filipem, který trpí ADHD a já, jako pečující o Míšu, mohu chodit do práce v domově důchodců jen na pár hodin denně.

Pokud by se podařilo vybrat více, zaplatíme Míše i potřebné fyzioterapie, které momentálně musíme hradit sami. Za dcerkou dochází fyzioterapeut 6x týdně a hodina vyjde na 600,- Kč.

V září se uvidí, jestli bude potřebovat ještě jednu operaci, a pokud ji potřebovat nebude, tak by nastoupila do školky. Míša je navíc velmi společenská, tak by jí to udělalo radost a mně by se uvolnily ruce a mohla bych pracovat na větší úvazek.

Pomozte nám prosím na naší cestě za prvními krůčky naší dcery, které jsou velmi zásadní pro její další vývoj.


Poděkování

21. 03. 2022

Ahoj. Tady Míša. Pravidelně koukám na moji sbirku jak se rozrůstá. A nestačím se dívit. Jaká je to rychlost a kolik korunek už tam je. Jste všichni dokonalý úžasní a já si Vaši pomocí nesmírně moc vážím. Mám nesmírnou radost, kolik dobrosrdecnich lidi tu stále kolem nás je :) A určitě se ptáte co udělám s penizkama co budou navíc. Ty moje mamka s taťkou využiji na cvičení, hipoterapii a rehabilitační pomůcku :) je toho tolik co pořád potřebuji, že to ani není možný 🙈 Ještě jednou všem moc děkuji ❤️💞🙏

Děkuji

24. 01. 2022

Už teď by jsem chtěla poděkovat všem dárcům za jejich pomoc. Každá korunka mě pomůže se přiblížit k pomůcce, kterou moc potřebuji. Děkuji

Sbírku již podpořilo 42 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„ať ti to šlape, Míšo“
93 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Ing Irena Paulová před 2 lety

30 000 Kč — Martin L. před 2 lety

„Přejeme hodně sil Míšo! D+L+F+J“
777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

253 Kč — Anonymní dárce před 2 lety