Mladinká Abbie potřebuje operaci

Sezimovo Ústí / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Mladinká Abbie potřebuje operaci

Vybráno 27 221 Kč z 25 000 Kč
Zbývá -90 dnů
109 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 03. července 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Abbigail je 18.měsíční fenečka, kříženec Bandog & Staford. Je to velmi elegantní, aktivní, milující, přátelská a hravá slečna, která má radost z maličkostí, a hlavně ze života, prostě mladé telátko, jak jí občas říkám. Před 2 měsíci si hrála se skoro stejně starým pejskem, jenže on byl na ní moc hrr, a tak na ní ošklivě skočil a od té doby Abbi kulhá.

Byli jsme na veterině, kde na ní koukli a řekli, že to může být natržený vaz, nebo jen natažený sval. Dostala léky na bolest a tím to bylo vyřešené, žádný ultrazvuk, žádný rentgen nic, jen doporučený klidový režim.

Po nasazení léků, se jí vždy na pár dní ulevilo, poté zas 2 dny kulhala, pak zase ne a takhle pořád dokola, ale stále chodila na vodítku, žádnou zátěž neměla. Minulý týden v neděli jsem jí hodila aport, s radostí pro něj běžela a najednou uprostřed toho nadšeného běhu se zastavila, a stála .... Pravá zadní noha jí visela, nepostavila se na ní a začala zase kulhat.

Na veterině nám řekli, že to je utržený vaz v koleni. Dostala injekci na bolest s tím, ať se okamžitě objednáme na speciální ortopedickou kliniku do Písku, což jsem hned udělala.

Jak sbírka pomůže?

Včera jsme byli na předoperačním vyšetření. Pan doktor konstatoval, že má Abbie opravdu utržený vaz v koleni a je nutná operace, pokud možno co nejdříve. Poté mi bylo sděleno, že toto vyšetření mě bude stát 7.500 Kč a operace 36.000 Kč, kterou nám tedy naplánoval hned za 10 dní, což je 29.6.

Tolik peněz ale není ani má výplata měsíčně, a tak nemám z čeho tuto částku uhradit. Jsem bezmocná, smutná a nevím co mám dělat, ale svému 4nohému parťákovi chci za každou cenu pomoct žít spokojený aktivní život bez bolesti, hlavně když je takhle mlaďoučká a má celý život ještě před sebou.

Prosím, zoufale hledám jakoukoliv pomoc, aby Abbie mohla jít na operaci. Snad se najde někdo, komu nebudeme lhostejní a vžije se do naší situace.

Děkujeme.

Díky Vám všem !!!

07. 07. 2023

Po probdělé noci a neustáleho hlídání přeji dobrý den všem. Abbie už to má za sebou, operace proběhla v pořádku, bez žádných komplikací, sice jsem brečela jak želva, ale zdá se, že Abbie je statečnější než já.. Operace trvala 2,5 hodiny, pak mi zavolali, že si pro ní můžu přijít, odešla po svých, sice jen po třech, ale měla docela na spěch se dostat k autu.. 😁🙈

Původní částka byla 36.000 Kč, která mi byla sdělena na speciální ortopedické klinice při předoperačním vyšetření, za které jsem zaplatila 7.500kč.. Mně, i mým známým se to zdálo moc..a co jsem hledala na internetu, tak ty částky byly skutečně nižší než částka, která mi byla sdělena. Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla zkusit oslovit ještě jinou stejně dobrou kliniku, ve Strakonicích.. Pan dotor mi řekl, že si veškeré vyšetření udělají sami těsně před operací, a že mě to i s léky vyjde sakum prdum na 25 000..v tu chvíli jsem měla jasno.. Takže z tohoto důvodu jsem nechala snížit částku na sbírce

Tímto bych chtěla MOC MOC MOC poděkovat všem, kteří se podíleli na sbírce a poslali nám korunky, těm kteří nám drželi palečky a i těm, kteří to jen sdíleli.. Dobří lidé ještě existují a toho si moc vážím.. Já i Abbie posíláme velké díky všem, díky kterým se ta operace mohla uskutečnit!

S pozdravem Adéla & Abbie

Sbírku již podpořilo 39 dárců

253 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„At brzy běhá jako čamrda :-)“
1 221 Kč — Vlaďka před 3 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„jako vždy věřím, že peníze budou použity na zmíněný případ , zmíněnou operaci, pokud zbydou tak i jinde. Děkuji“
199 Kč — Romana před 3 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

7 777 Kč — Nikol před 3 měsíci

150 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„Od Babety“
500 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„At jsi brzy v poradku. ❤️“
100 Kč — Rozárka Tesařová 🐾 před 3 měsíci

200 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci