Michal potřebuje další vitamínové infuze, aby mohl žít!

Jičín, Lázně Bělohrad / Sbírku organizuje Michal Malý

{}
0 %

Michal potřebuje další vitamínové infuze, aby mohl žít!

Vybráno 121 606 Kč z 120 000 Kč
Zbývá -41 dnů
101 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 21. srpna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Michal a jsem z malého lázeňského městečka Lázně Bělohrad. Ještě před 5 lety jsem pracoval jako dělník, když jsem najednou náhle v práci přestal mluvit. Lékaři pak přišli na to, že jsem měl nádor na mozku, a tak mě čekala operace, po které jsem naštěstí zase mluvit začal. Absolvoval jsem chemoterapii a ozařování, ale přišly další problémy.

Jak sbírka pomůže?

Aby se mohl můj zdravotní stav zlepšovat, doporučil mi lékař vitamínové infuze, které jsou pro mě finančně nedostupné.

Jsem v invalidním důchodu 3. stupně. 2 roky jsem si tuto léčbu snažil platil ze svých úspor a lékař je s mými výsledky nadšen. S mými skromnými příjmy to ale bylo možné jen proto, že jsem byl pojištěn právě na tuto invaliditu. A pak jste mi pomohli Vy a za to Vám moc a moc děkuji, že jste si na mě vzpomněli.

Prosím, pomozte mi pokračovat v léčbě, která mi pomáhá.

Vždyť já jsem byl takový bavič, žádnou srandu jsem nezkazil a najednou jako když utne. Byl jsem tohoto daru náhle zbavený, ale uvědomil jsem si, že i jiné hodnoty jsou na světě, a nejen srandou je člověk živ. I když ta byla takovým mým motem. Bohužel jsem však vyčerpal za léčbu tyto moje prostředky z vlastních úspor.

Za to, že jsem dnes naživu a vypadám tak, jak vypadám může Mudr. Tomáš Bouzek. Bohužel, ale žádná pojišťovna nechce tuto léčbu hradit. Mám jen částečně ochrnutou ruku a špatně mluvím. Jinak bych už dávno nebyl. A ty infuze beru do teď. Z části vašich příspěvků jsem zafinancoval čtyřkolový elektrický invalidní vozík. Jsem sice ještě mobilní, chodím se psem min. 5 km i více, ale když přijdu, tak jsem z toho úplně vyčerpaný. A proto mám ten vozík, abych si zajel alespoň do města apod.

Proto se obracím zase na Vás, jestli byste prosím nebyli opět tak ochotní a něco mi nepřispěli, budu rád za každou korunu. Vždyť já chci žít s Vámi a snad mi to dopřejete.

Předem za Vaše příspěvky moc a moc děkuji.

Sbírku již podpořilo 116 dárců

„kolektiv bývalých spolupracovníků“
12 000 Kč — M - SILNICE před měsícem

300 Kč — Anonymní dárce před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Pojd Miso pojd“
555 Kč — Tomas před měsícem

„JAK BOHOVÉ ŽIJEME TEĎ!“
3 333 Kč — malý velký šéf před měsícem

„Michale drž se.“
1 000 Kč — Jakub Stuchlík před 2 měsíci

„To zvladnes michale“
1 111 Kč — Tomas před 2 měsíci

1 000 Kč — Kykalovi před 2 měsíci

„Drzte se :)“
555 Kč — Tomas před 2 měsíci

500 Kč — Js před 2 měsíci