Letní tábor pro Sebastiana, aby mohla jeho maminka pracovat

Letní tábor pro Sebastiana, aby mohla jeho maminka pracovat
Vybráno 5 214 Kč z 4 880 Kč
Zbývá -932 dnů
Sbírka byla ukončena 22. července 2022
Jmenuji se Gábina a jsem samoživitelka s 10letým synem. I když jsem pracující – operátorka výroby v opravně telefonů, nejsme na tom finančně vůbec dobře.
Pomoc v nouzi
V minulosti jsem se dostala do dluhů a musela jsem jít do insolvence, kterou pravidelně splácím, ale tím pádem každý měsíc vyjdeme jen velmi obtížně.
Prosím, pomozte mi, aby můj syn mohl jet na tábor a abych mohla v létě chodit do práce a splácet insolvenci.
Sebastian po táboru velmi touží a těší se na letní dobrodružství i kontakt s dětmi, který mu jinak nemohu během prázdnin poskytnout. Opravdu moc děkujeme každému, kdo umožní Sebastianovi na tábor vyrazit!
Děkuji všem dárcům!
27. 07. 2022Dobrý den,děkuji za pomoc a skvělou spolupráci z Znesnaze 21. Všem dárcům moc,moc děkujeme za pomoc. Sebastian si tábor moc užil.. Ještě jednou děkuji všem dárcům kteří poslali Sebastiana na dětský tábor,❤️❤️Jste moc úžasný díky této nadací jsem splnila Synovi sen❤️😘
Sbírku již podpořilo 13 dárců
„Zvládnete to.. hodně štěstí! ;) “
1 000 Kč — Brno zdraví před 3 lety
400 Kč — Anonymní dárce před 3 lety
400 Kč — Jakub Zajíček před 3 lety
373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety
„Alespoň něco na nanuk.“
30 Kč — Michal před 3 lety
777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety
777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety
100 Kč — dp před 3 lety
777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety
270 Kč — Anonymní dárce před 3 lety