Lepší život pro Maggie

Rožnov pod Radhoštěm / Sbírku organizuje Michal Černoch zc.liame@hconrec.lahcim

{}
0 %

Lepší život pro Maggie

Vybráno 156 149 Kč z 300 000 Kč
Zbývá 9 dnů
52 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 26. května 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Milí přátelé, kamarádi a lidé s dobrým srdcem, rád bych Vám povyprávěl malý, ale silný příběh mé kamarádky Maggie, která je přese všechno usměvavé a veselé děvče plné naděje a odhodlání.

Bude tomu již 6 let, kdy pár dní po svých 21. narozeninách se jí a její rodině život dosti změnil. Maggie postupně přestávala chodit, až skončila na invalidním vozíčku. Její diagnóza je neúplná a jak dny plynou, objevují se další zdravotní problémy.

Invalidní vozík, který od pojišťovny před lety dostala, byl značně nevyhovující, nedošlo k vyměření a ani k žádné konzultaci předem, a tím se zapříčinily značné problémy se zády, které způsobily závažné zažívací obtíže. Pomocí rehabilitací a koupí nového vozíku, přizpůsobeného potřebám, se zažívací obtíže podařilo aspoň trochu zmírnit.

Maggie mimo to, že je na invalidním vozíku, trpí od února roku 2019 opakovanými záněty, které ji napadají celé tělo. Nyní má období, kdy záněty v těle sice má, ale daří se je držet pod kontrolou. Momentálně má ve značném rozsahu zasaženy ruce.

V této době jsou tomu už ale více jak dva roky, co je Maggie bez rehabilitací, s čímž se vrátily především silné bolesti zad, hlavy a zažívací problémy. A to i přesto, že se sama snaží rehabilitovat, jak jen umí.

Nyní je plně odkázána na pomoc druhé osoby. V této těžké situaci je její velkou oporou maminka, která mimo to, že Maggie poskytuje potřebnou péči, chodí ještě do práce. Kromě mamky žije ještě se svojí mladší sestrou, která se taktéž snaží být nápomocna. Otec Maggie o ni nikdy nejevil příliš zájem, a tak se nakonec kvůli rodinným problémům s částí rodiny odstěhovala. Nyní žijí v pronájmu. V polovině roku 2021 jim ale končí smlouva, a tak nikdo neví, co bude pak dál.

Pomozte nám touto cestou vybrat částku na to, aby se o ní její maminka mohla řádně postarat a zajistit potřebnou péči, která by ji dopomohla opět se postavit na nohy a vrátit zpět do aktivního sportovního života. Příspěvek pokryje rehabilitace, lázně, léky, pomůcky, terapie a náklady s bydlením.

Budeme vděční za jakýkoliv příspěvek, všem moc děkujeme.

Prosím sdílejte

 

 

Sbírku již podpořilo 172 dárců

300 Kč — anonymní před 9 hodinami

373 Kč — Zuzana před 2 dny

500 Kč — Martin před 2 dny

100 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

373 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

200 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

200 Kč — Anonymní dárce před 4 dny

„Přeji hodně štěstí a posílám alespoň trochu, ať je lépe!“
500 Kč — Eva před týdnem

„Přeji hodně štěstí a úspěchu 😉“
500 Kč — Martin před týdnem

„At se vse podari. “
121 Kč — T&J před 2 týdny

Další běžící sbírky

Parukou pomůžeme Vanesce být stejná  jako ostatní děti
79 %

Parukou pomůžeme Vanesce být stejná jako ostatní děti

Aby mohla neslyšící Kačenka chodit do školky
38 %

Aby mohla neslyšící Kačenka chodit do školky

METAL DĚTEM! 2.0
80 %

METAL DĚTEM! 2.0