Lepší život pro Maggie

Rožnov pod Radhoštěm / Sbírku organizuje Michal Černoch

{}

Lepší život pro Maggie

0 %

Vybráno 169 486 Kč z 300 000 Kč
Zbývá -1116 dnů
Sbírka byla ukončena 27. května 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Milí přátelé, kamarádi a lidé s dobrým srdcem, rád bych Vám povyprávěl malý, ale silný příběh mé kamarádky Maggie, která je přese všechno usměvavé a veselé děvče plné naděje a odhodlání.

Bude tomu již 6 let, kdy pár dní po svých 21. narozeninách se jí a její rodině život dosti změnil. Maggie postupně přestávala chodit, až skončila na invalidním vozíčku. Její diagnóza je neúplná a jak dny plynou, objevují se další zdravotní problémy.

Invalidní vozík, který od pojišťovny před lety dostala, byl značně nevyhovující, nedošlo k vyměření a ani k žádné konzultaci předem, a tím se zapříčinily značné problémy se zády, které způsobily závažné zažívací obtíže. Pomocí rehabilitací a koupí nového vozíku, přizpůsobeného potřebám, se zažívací obtíže podařilo aspoň trochu zmírnit.

Maggie mimo to, že je na invalidním vozíku, trpí od února roku 2019 opakovanými záněty, které ji napadají celé tělo. Nyní má období, kdy záněty v těle sice má, ale daří se je držet pod kontrolou. Momentálně má ve značném rozsahu zasaženy ruce.

V této době jsou tomu už ale více jak dva roky, co je Maggie bez rehabilitací, s čímž se vrátily především silné bolesti zad, hlavy a zažívací problémy. A to i přesto, že se sama snaží rehabilitovat, jak jen umí.

Nyní je plně odkázána na pomoc druhé osoby. V této těžké situaci je její velkou oporou maminka, která mimo to, že Maggie poskytuje potřebnou péči, chodí ještě do práce. Kromě mamky žije ještě se svojí mladší sestrou, která se taktéž snaží být nápomocna. Otec Maggie o ni nikdy nejevil příliš zájem, a tak se nakonec kvůli rodinným problémům s částí rodiny odstěhovala. Nyní žijí v pronájmu. V polovině roku 2021 jim ale končí smlouva, a tak nikdo neví, co bude pak dál.

Pomozte nám touto cestou vybrat částku na to, aby se o ní její maminka mohla řádně postarat a zajistit potřebnou péči, která by ji dopomohla opět se postavit na nohy a vrátit zpět do aktivního sportovního života. Příspěvek pokryje rehabilitace, lázně, léky, pomůcky, terapie a náklady s bydlením.

Budeme vděční za jakýkoliv příspěvek, všem moc děkujeme.

Prosím sdílejte

 

 

Poděkování

28. 05. 2021

Přátelé, kamarádi, neznámí dárci ze všech koutů ČR. Děkuji Vám všem. Děkuji, že jste mě podpořili na mé cestě k prvním krůčkům. Velmi si vážím každého jednoho příspěvku. A také děkuji celému týmu znesnaze21 za zprostředkování sbírky. ❤️❤️

Mou cestu životem a veškeré pokroky můžete sledovat na mém instagramu.

https://www.instagram.com/Alexandra_maggie/

Maggie

Sbírku již podpořilo 193 dárců

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Věřím, že ti to pomůže. A držím palce ať vše dobře dopadne“
5 000 Kč — Lukáš před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Martin Svoboda před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety