Léčba kmenovými buňkami pro mladou maminku

Horní Slavkov / Sbírku organizuje Helena Irmanová

{}

Léčba kmenovými buňkami pro mladou maminku

0 %

Vybráno 437 983 Kč z 426 000 Kč
Zbývá -1491 dnů
Sbírka byla ukončena 24. června 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Mladá maminka Soňa utrpěla ve svých 43 letech cévní mozkovou příhodu. Její manžel tou dobou bojoval s rakovinou. Tři měsíce po úrazu své ženy nemoci bohužel podlehl. Zůstal tady jejich malý syn (5 let), o kterého se stará Sonina sestra Helena. Velkou nadějí je léčba kmenovými buňkami.

„Lékaři nad sestrou zlomili hůl, říkali, že už nikdy nebude chodit, že zůstane ležák a na sociálním lůžku. S tím jsme se odmítli smířit,“ říká Helena, která tento nelehký boj odmítla vzdát.

Momentálně je Soňa v zařízení REHOS Nejdek, kde dělá díky své píli a šikovným a příjemným fyzioterapeutkám veliké pokroky. Společně poctivě cvičí a rehabilitují.

Díky regenerativní laserové terapii a léčbě kmenovými buňkami má šanci se uzdravit. Tato metoda však není hrazena pojišťovnou, vše musí pacienti platit ze svého. Nejbližší klinika, která léčbu provádí, je ve Vídni.

Helena má velkou motivaci peníze pro svou sestru získat: „Moc si přeji splnit jejímu synkovi přání, aby se mu domů vrátila uzdravená maminka. Pevně věřím, že se Soni stav po léčbě, která může trvat i několik let, zlepší natolik, že jednoho dne už nebude potřebovat mou podporu a bude moct ve zdraví sledovat, jak její dítě vyrůstá.“

Pozdrav

28. 04. 2021

Dobrý den, posíláme Vám fotku a video, jak se Soně teď daří. 

https://www.facebook.com/irmanova.h/videos/3698431950206069

Její stav se lepší čím dál více, ještě půjde na operaci se zkrácenými Achillovkami a pak si jí vezmou zpátky do RÚ Kladruby, kde už byla, ale vzhledem ke Covidové situaci se vše protáhlo.

S úctou a pozdravem Helena Irmanová a Soňa Benešová

Velké díky

22. 07. 2020

Děkujeme REHOS Nejdek za perfektní práci při rehabilitacích, profesionálnímu přístupu personálu kolem paní ředitelky Olgy Pištejové, internetové televizi MVTV.cz, členům FB skupiny Horní Slavkov ve fotografii, dárcům, kteří přispěli a firmě Livesport s.r.o. za jejich dar, bez nichž bychom tak brzy do cíle nedošli. Moc si toho vážíme.

Prostředky vybrané nad cílovou částku budou použity na následné rehabilitace, kompenzační pomůcky a speciální doplňky stravy pro Soňu.

Helena Irmanová

Partneři sbírky 1

Livesport s.r.o

Partnerem této sbírky je firma Livesport s.r.o., která přispěla částkou 113 380 Kč. #StrongerTogether

Sbírku již podpořilo 469 dárců

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

333 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

2 500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

5 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„??“
200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety