Ladnější chůze pro Lu

Hradec králové / Sbírku organizuje Lucie Stehlíková

{}

Ladnější chůze pro Lu

0 %

Vybráno 76 941 Kč z 70 000 Kč
Zbývá -852 dnů
Sbírka byla ukončena 25. března 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem mladá žena s DMO (dětskou mozkovou obrnou), trpím opakovanými trombózami dolních končetin, prodělala jsem plicní embolii, ale pořád jsem tady a ještě bych chtěla být.

Trpělivost opravdu není moje silná stránka, narodila jsem se předčasně v 27 týdnu těhotenství a je to vidět hlavně na mé chůzi - kulhám a opírám se o vycházkovou hůl. Nejen však o ni, mám 10letou dceru a je to moje všechno pro co ráno vstávám! Jsem v invalidním důchodu druhého stupně, pracuji v administrativě na zkrácený úvazek a jsem vášnivá kočkařka - hlídám lidem kočky.

Moje primární neurologické onemocnění mě omezuje v pohybu, mám problémy se zády a zvýšeným svalovým napětím, což se projevuje jako nekonečné nepohodlí ve vlastním těle. Každý rok absolvuji rehabilitační pobyt, sérii rehabilitací a platím si soukromé rehabilitace.

Postupem času a i prodělanými trombózami se mi i navzdory rehabilitacím chodí čím dál hůř.

Velkou nadějí je pro mě intenzivní 3týdenní neurorehabilitace. 3 hodiny cvičení a hodina ve speciálním "oblečku", který můj mozek naučí správnou techniku chůze.

Zajistila jsem si již bydlení poblíž kliniky a na neurorehabilitace budu ambulantně docházet. Přátelé mi pomohou s dopravou a i s péčí o kočky v době, kdy bych chtěla začít znovu a lépe.

Peníze využiji na zaplacení neurorehabilitaci, den stojí 5 000,- a moje pojišťovna přispívá jen 10 000,- na pobyt tedy na 2 dny.

Neurorehabilitace by mě tak mohly přiblížit k mému druhému velkému snu – začít znovu řídit. Vozit se v autě by mi umožnilo vozit dceru na výlety, sebe k lékařům a za kočičími klienty. Získala bych zase víc možností jak být aktivní a žít prostě naplno.

Moc si přeju, aby mi chůze dělala radost a ne bolest! Děkuji za veškerou vaši pomoc.

Jsem doma

25. 04. 2022

Přátelé, jsem doma a vstřebávám zážitky. Bylo to fakt velký! Děkuji za podporu! Brzy napíšu víc.

vzkaz pro Vás

07. 02. 2022

Čau všichni, moc všechny zdravím, kteří jste přispěli mojí paničce!

Před pár dny jsem jí také poslala nějakou kačku na cvičení a teď koukám, jak sbírka pokročila a ona je již na 104% :-) Moc Vám za ní děkuju, Lu je nadšená, už se vidí, jak rehabilituje.

Koruny navíc použije na výdaje spojené s intenzivním rhb pobytem a říkala, že to bez ní budeme muset vydržet, aby se nám vrátila mnohem víc fit.

Děkuju za ni, známým, blízkým, kolemjdoucím, podepsaným nebo anonymům (Gábi!!!). Můžu Vám říct, že si to moje kočičí máma zaslouží, mňau!

Vaše Zlatuška

 

 

 

prostě děkuju

03. 02. 2022

Wow, tak to mi spadla brada - po 7 hodinách po spuštění mé sbírky jste mi dopřáli získat víc, než třetinu cílové částky! Jsem v úžasu a překvapená :-) Já vím, že mnoho poslali přátelé, známí a mí skalní fanoušci a patří jim díky. Ale i vám, kdo jste se nepodepsali, děkuju...jsem dojatá.

Věřte, že dnes mám opravdu výjimečný den, díky všem!Sbírku již podpořilo 108 dárců

„Nej zakaznice😉at je lečba úspěšná“
1 000 Kč — Marcela Konecna před 2 lety

2 500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Lucinko, drž se. Budeme na Tebe myslet. Přijedeme se pak podívat, jak Ti to chodí 😘“
500 Kč — Terka a Sára ❤️ před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Luco, snad se brzy potkame na pivku ;-) At se rehabilitace vydari!“
5 555 Kč — Petr L. před 2 lety

„Hodně štěstí 🍀“
1 000 Kč — Šeby před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„žehnáme Ti Luci úspěšnou léčbou“
777 Kč — Lenka a Matěj před 2 lety

„Hodně štěstí “
500 Kč — Caklovi před 2 lety