Krok vpřed ve zdraví i ve sportu. Martin bude dál reprezentovat

Česká republika / Sbírku organizuje Sdružení bratra Šamši z.s.

{}

Krok vpřed ve zdraví i ve sportu. Martin bude dál reprezentovat

0 %

Vybráno 84 596 Kč z 140 000 Kč
Zbývá -359 dnů
Sbírka byla ukončena 30. července 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Martin a narodil jsem se s diagnózou rozštěp páteře. Díky včasné operaci a dalším chirurgickým zákrokům se lékařům podařilo docílit toho, že nemusím být upoután na invalidní vozík jako většina lidí s podobnou diagnózou. Přesto, ačkoliv mám sport velice rád, jsem takřka celý dosavadní život nemohl aktivně sportovat. Až donedávna, kdy jsem se díky své přítelkyni, taktéž s tělesným handicapem, dostal k atletice handicapovaných.

Mám za sebou několik prvních sezón, v nichž se mi podařilo dosáhnout řady úspěchů na domácí půdě včetně titulů mistra republiky. Díky tomu se mi před časem otevřela možnost reprezentovat Českou republiku na závodech v zahraničí.

Jak sbírka pomůže

Sport mi také velmi pomáhá i po zdravotní stránce i po stránce sociální. Nyní se mi navíc naskýtá možnost dalšího posunu v kariéře v podobě soustředění a závodů na mezinárodní úrovni.

Bohužel však účast s sebou nese poměrně velké účastnické náklady, které je navíc potřeba uhradit i za asistenta, bez nějž se neobejdu. Pomáhá mi ve věcech denní potřeby i v přípravě na závody.

Celkové náklady na osobu se předběžně odhadují na částku 70 000 Kč, kterou je nutné uhradit o za asistenta.

Můj kmenový klub, tedy Sportovní club Jedličkova ústavu, mi bohužel nemůže z důvodu špatné finanční situace ve sportu handicapovaných náklady zaplatit a pro mě samotného je částka nedostižná.

Proto jsem se rozhodl zkusit požádat o pomoc Vás.

Budu vděčný za jakýkoliv finanční příspěvek, který by mě přiblížil k vytouženému cíli.

Mockrát děkuji za podporu.

Poděkování

15. 07. 2023

Chtěl bych znovu mockrát poděkovat jak platformě Znesnáze21, tak především a hlavně všem dobrým lidem, kteří mě podpořili v mé další kariéře v atletice lidí s tělesným postižením. Moc si Vaší pomoci Vážím. Díky!

Poděkování

01. 02. 2023

Zdravím všechny :-) Chtěl bych moc poděkovat Všem, kteří si mojí sbírky jakkoliv všimli, šířili ji, či dokonce přispěli menším, či větším finančním obnosem. Vím, ze dnešní doba je pro řadu z nás složitá, proto si takové pomoci o to více vážím. Děkuji moc za všechny příspěvky, zvláště bych však chtěl poděkovat Kvintě B z Gymnázia Chodovická v Praze, jejíž kolektiv mezi sebou udělal sbírku v můj prospěch. Ještě jednou všem moc děkuji. Martin

Partneři sbírky 1

isostar.cz

Partnerem sbírky je e–shop isostar.cz a jeho zákazníci.

Sbírku již podpořilo 150 dárců

2 982 Kč — E-shop Isostar.cz a jeho zákazníci před rokem

140 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Hodně síly Marine“
1 000 Kč — Lukáš před rokem

„Hodně štěstí 🍀“
555 Kč — Markéta před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Dežím palce“
373 Kč — Katka M před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

350 Kč — Anonymní dárce před rokem