Kočičí domov Sissi potřebuje znovu vaši pomoc!

Křoví u Velké Bíteše / Sbírku organizuje Kočičí domov Sissi, z.s.

{}

Kočičí domov Sissi potřebuje znovu vaši pomoc!

0 %

Vybráno 11 472 Kč z 31 200 Kč
Zbývá -364 dnů
Sbírka byla ukončena 30. května 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Už nás dobře znáte, již jednou jsme díky vaší laskavosti mohli pořídit nová krásná kočičí škrabadla. Jsme soukromý útulek pro vyhozené, nechtěné a nemocné kočičky, o které se s láskou staráme a hledáme jim nové domovy. Útulek jsme kdysi s manželem pojmenovali po naší první zachráněné kočičí krásce Sissi, dnes už na její památku.

 

Náklady na chod útulku jsou nemalé a hradíme je převážně ze svých důchodů. S veterinární péčí a krmením nám potom pomáhají naši věrní dárci.  

Jak sbírka pomůže? 

Bohužel nemáme okolo domu a výběhu voliér oplocení. To znamená velké nebezpečí pro naše opatrovance, vloni byla naše jedna kočička dokonce postřelena, a proto nechceme, aby se situace opakovala.

Potřebovali bychom proto pořídit otočnou senzorickou kameru.

Bohužel stav financí útulku to nyní neumožnuje, celkový rozpočet je okolo 80 000 Kč, rozdíl se budeme snažit uhradit z vlastních zdrojů.

 Děkujeme za vaši přízeň a podporu! 

Poděkování

05. 06. 2023

Všem, kdo se do sbírky zapojili, mockrát děkujeme. ❤ Sice se nepodařilo vybrat celou cílovou částku, ale i tak jsme za vybrané peníze nesmírně rádi. Právě proto, že jsme cílové částky nedosáhli, otočnou senzorickou kameru budeme financovat z vlastních zdrojů a vybrané peníze použijeme na to, co je aktuálně nejvíce potřeba – na uhrazení veterinární péče. Už dva měsíce v útulku bojujeme s plísní, proti které jsme se rozhodli kočičky naočkovat, nečekaných výdajů proto nyní máme více, než bychom si přáli. Peníze tedy použijeme na zaplacení faktur za léky a očkování. Bez vás, dárců s laskavým srdcem, bychom to nezvládli. Děkujeme, že pomáháte, moc si toho vážíme. ❤

Partneři sbírky 1

Perfect dress

Partnerem sbírky je e–shop perfect-dress.eu a jeho zákazníci.

Sbírku již podpořilo 8 dárců

722 Kč — E-shop Perfect Dress EU a jeho zákazníci před rokem

„Děkuji za Vaši péči.“
3 000 Kč — Milena před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Bohužel víc si nemohou dovolit 🙏“
100 Kč — Dana před rokem

2 000 Kč — Richard Gazda před rokem

„Děkuji za vaši práci.“
5 000 Kč — Marhault Elsdragon před rokem

50 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem