I děti samoživitelky Lenky si zaslouží kolo

Teplice / Sbírku organizuje Lenka Vašková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

I děti samoživitelky Lenky si zaslouží kolo

Vybráno 0 Kč z 14 000 Kč
Zbývá 89 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 22. září 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Lenka a mám 2 syny, se kterými jsme si prošli vším možným. Staršímu Jakubovi je 8 let.neurologické zdravotní problémy, a tak musíme dojíždět do Ústí na ergoterapie a mladšímu Honzíkovi je 5 let.

Jsme rodina bez tatínka, ale nejsme sami, protože máme ještě naší milovanou babičku – mou maminku, která je velmi nemocná a my u ní momentálně bydlíme, takže jí pomáháme a ona mi zase pomáhá s hlídáním, abych mohla pracovat.

Pracuji již 3 roky ve fabrice. Bohužel, mám z minulosti exekuce, které musím splácet. Finance na denní potřeby dětí, na bydlení a jídlo jsem schopná zajistit na pravidelné bázi, ale to je vše. Musím hospodařit opravdu velmi opatrně abychom každý měsíc vyšli.

Bohužel si však nemůžu dovolit dětem dopřát jakékoli volnočasové aktivity. Což je moc smutné, protože kluci samozřejmě vnímají, že ostatní spolužáci cestují a mohou mít různé zájmy a oni smí jen na hřiště.
Výtěžek této sbírky půjde na kolo.

Jakubovi poslouží i jako rehabilitační pomůcka.

Rodič samoživitel

Jsem na vše sama, tatínka Jakuba jsem po jeho odchodu do zahraničí už nikdy nedohledala a tatínek Honzíka již 5 měsíců nezaplatil výživné.

Prosím, pomozte mi, ať mohou mít i mé děti hezké prázdniny.