Ester zůstala sama na tři nemocné děti

Zábřeh / Sbírku organizuje Ester Pulkertová

{}

Ester zůstala sama na tři nemocné děti

0 %

Vybráno 31 000 Kč z 31 000 Kč
Zbývá -993 dnů
Sbírka byla ukončena 03. listopadu 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Ester je máma tří dětí, na které zůstala sama. Celou domácnost musí „utáhnout“ z jednoho platu. Otec dětí totiž nemusí s ohledem na jeho zdravotní stav platit výživné. Vše je o to horší, protože všechny děti jsou nemocné.

Daneček, kterému je 5 let, onemocněl Hirschprungovou chorobou, která postihuje tlusté střevo. Musel podstoupit operace a stále dojíždí k lékařům. Chlapec je na plenách, sám se nenají, má opožděný vývoj a známky mentální retardace. Přidalo se také podezření na autismus.

Nejstarší dcera Míša má autoimunitní onemocnění, které postihuje nervový systém. Dále se léčí se štítnou žlázou, má poruchu zraku a onemocnění kloubů. Osmiletá Domča chodí do druhé třídy, kde potřebuje kvůli opožděnému vývoji asistentku.

I přesto všechno se snažím dětem zajistit veškerou dostupnou péči. Po finanční stránce je to pro nás ale velmi těžké. Výtěžek sbírky nám pomůže pokrýt dva měsíční nájmy + kauci v novém bytě a mně tak zbydou finance na zaplacení nedoplatku za služby.

Na úhradě nedoplatku Ester pracuje a aktivně spolupracuje s SOS Kompas Zábřeh, kde jí pomohli po psychické i materiální stránce.

„Předem moc děkuji za přečtení a případnou finanční pomoc,“ vzkazuje dárcům Ester.

Sbírka byla spuštěna na základě doporučení sociálního pracovníka.

Poděkování

02. 11. 2021

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat,za podporu,která se nám s dětmi dostala.Děkuji všem dárcům,ale i těm, kteří náš příběh přečetli a sdíleli dál.

Chtěla bych Vás informovat o tom,co nás v nejbližších dnech čeká. S Danečkem jsme měli minuly pátek nastoupit do nemocnice,ale bohužel hospitalizace se posunula z důvodu nemoci.Čekáme, až se zotavíme a uvolní se dalsi termín k hospitalizaci.Střeva bohužel opět zlobí.

Chtěla bych sbírku ještě nechat běžet,a peníze,které by se vybrali na víc,použít na cestu,a zaplacení zdravotních pomůcek, které Daneček potřebuje.( pleny,masti,podložky,hadičky na vyprazdňování,leky atd.)

Všem ještě jednou mockrát ze srdce dekuji.

S pozdravem

Ester a děti


Poděkování

06. 10. 2021

S celého srdce moc děkuji za podporu a pomoc,které nám s dětmi dostává.Jsme Vám nesmírně vděčni za Vaši pomoc.Ester

Sbírku již podpořilo 17 dárců

5 602 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držte se a hodně štěstí!“
1 200 Kč — Zdeněk před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

8 277 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Kuba před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Přeji vám štěstí, ať je už jen lépe!“
1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 lety