Epileptika Patrika ochrání nová postel

Trutnov, Bernartice / Sbírku organizuje Josef Tylš zc.manzes@civoslyt

{}
0 %

Epileptika Patrika ochrání nová postel

Vybráno 27 500 Kč z 20 800 Kč
Zbývá 0 dnů
132 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 18. května 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsme rodiče dnes již šestnáctiletého syna Patrika, který se narodil předčasně a následně prodělal úbytek bílé hmoty na mozku. Po tomto úbytku mu na mozku zůstala jizva, která zapříčinila mnoho zdravotních problémů, se kterými se celoživotně potýká

Patrik trpí těžkým kombinovaným postižením – dětskou mozkovou obrnou, těžkou mentální retardací, nízko funkčnímdětským autismem, centrální zrakovou poruchou, oboustrannou nedoslýchavostí a dalším. 

V pubertě se přidala epilepsie, která se během posledního roku výrazně zhoršila díky poruše spánku. Kvůli těmto častým epileptickým záchvatům, které již přichází i v méně vhodné situace jako při chůzi a podobně, jsme byli nuceni začít řešit zabezpečení domácnosti.  

Syn má sice náramek upozorňující na záchvat, ale i tak se nám nedaří dostat se k němu, tak rychle, aby bylo možné zabránit pádu. Obracíme se na Vás s prosbou o pomoc při zabezpečení jeho postele. 

K posteli by nám velmi pomohla nadstavbová nebesa se stříškou a ochranné mantinely. Nebesa znemožní synovi stavění se v posteli a s ním předejde riziku pádu. Mantinely změkčí rány o zábrany během záchvatu. 

Naše aktuální finanční situace nám neumožňuje tyto úpravy v dohledné době pořídit. Veškeré volné finance musíme použít na opravu automobilu, které je pro nás každodenní nutností. Za jakoukoliv pomoc budeme velmi vděční. 

Opravdu moc děkujeme.

Cílová částka dosažena neuvěřitelnou rychlostí. ♥ ♥ ♥

03. 05. 2022

Dobrý den.


Rádi bychom poděkovali Všem, kteří se zapojili do této sbírky na pomoc našemu synovi a vlastně vůbec za to, že jste nás přesvědčili jí založit.


Nejen, že se cílová částka vybrala, ale získali jsme i "něco" navíc. Sbírka ještě nějakou dobu poběží a peníze navíc budou použity na úhradu dalších potřeb na zlepšení synova života. U větší částky například na případný zadní elektrický pohon k mechanickému invalidnímu vozíku, který umožní vyjít nejen prudší kopec, ale zvládat lépe i lesní cesty nebo horské stezky. U nižší částky budou peníze použity na další zabezpečovací prvky v domácnosti nebo určité vyžití na zahradě (filtrace k bazénu - inkontinence, pískoviště a podobně ...). Poslední dva roky trávíme čas především doma a to jak z důvodu spánkové poruchy, tak z důvodu snížení imunity a častých nemocí.


Každé Vaší pomoci si velice vážíme. ♥ ♥ ♥Sbírku již podpořilo 109 dárců

289 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

252 Kč — Škrabalovi před 2 týdny

100 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Snad pomůže :)“
200 Kč — Jana před 2 týdny

„Ať synovi penízky poslouží. Posíláme se synem pozdrav. “
252 Kč — Denisa Mazánková před 2 týdny

100 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

100 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

500 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Ať Patrikovi postel dobře slouží a vám všem spoustu hezkých společných chvil.“
288 Kč — Bety před 2 týdny

777 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny