Elektrický pohon vozíku pro Jirku

Praha, Beroun / Sbírku organizuje Jarmila Mikulášková

{}

Elektrický pohon vozíku pro Jirku

0 %

Vybráno 86 000 Kč z 68 000 Kč
Zbývá -1175 dnů
Sbírka byla ukončena 10. března 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den přátelé,

chtěla bych vás moc poprosit o příspěvek na elektrický pohon, který se jednoduše přichytí k vozíku. Vyrábí ho česká firma, ale pojišťovna ho bohužel neproplácí.

Sbírku jsem založila pro mého kamaráda Jiříka, který je po nešťastném úraze krční páteře na vozíku. Přesto se s tímto handicapem skvěle popral, snaží se být maximálně soběstačný a sportuje víc než někteří zdraví.

Jiříka jsem poznala jako asistentka při sportech vozíčkářů. Je velmi pozitivní a sám vždy pomůže druhým.

S vozíčkáři jezdíme na kola, lyže, vodu, jachty, potápění... potřebné vybavení půjčuje Sportovní klub vozíčkářů Praha. Kvůli pandemii teď, bohužel, nic z toho dělat nemůžeme, tak aspoň jezdíme na výlety. Ale zaskočil nás problém…

Výlety do kopců jsou pro asistenty velmi náročné. Navíc musíme jezdit jen v omezeném počtu. Takže Jirka několik výletů zrušil, i když se na ně těšil. Prý abychom se s ním moc nezničili. Pohon by všechno vyřešil.

Proto bych mu s vaší pomocí moc ráda udělala radost! A pokud by se vybralo více peněz, předám je Sportovnímu klubu vozíčkářů Praha na nové vybavení. Tady má pomoc obrovský smysl.

Děkuji vám moc.

Jarka a Míša Mikuláškovi

Ukončení sbirky

28. 02. 2021

Peníze, které se vybrali nad cílovou částku bychom chtěli věnovat Sportovnímu klubu vozíčkářů Praha.

Tento klub pořádá sportovní akce pro hendikepované osoby.

Má mnohaleté zkušenosti a disponuje i vybavením pro hendikepované sportovce. Tyto pomůcky jsou velice nákladné a s rozvíjející se členskou základnou nakupují nové a nové vybavení.

Sportování se neobejde také bez mnoha asistentů, kteří pomáhají při pořádání, přesunech do sportovních pomůcek a běžných potřebách hendikepovaných sportovců na těchto akcí.

Asistenti jsou dobrovolníci, kteří to dělají zdarma ve svém volnu nebo i v rámci své dovolené. Hrazeno je jim pouze ubytování. Jejich pomoc je neocenitelná.

❤️Poděkování ❤️

21. 02. 2021

Přátelé, kamarádi,

nedokáži ani popsat, jak jsem vděčný za Vaši finanční pomoc. 🤩🤩🤩 Nečekal jsem, že se taková částka vybere v tak krátkém čase.🥳 Jsem šťastný, že mám kolem sebe tak úžasné lidičky. 😍Všem na stotisíckrát děkuji za pomoc a těším se, až budu moci vyrazit do prvních kopců. 😁 

Z celého srdce děkuji Jarušce za založení této sbírky 😘💗💗💗😘. Jirka D.

Ano, i já se přidávám s velkým DĚKUJI všem známým i neznámým. Jste prostě skvělí 🥳❤️ A jak jsem slíbila, vše co se vybere nad rámec , předáme po zaplacení elektrického pohonu k vozíku Sportovnímu klubu vozíčkářů Praha.

Tady se můžete podívat,kolik úžasných oddílů a akcí tento klub pořádá.

https://www.skvpraha.org/skv-praha/

A pokud by chtěl někdo pomoci nejen finančně, ale přiložit i své ruce a dobré srdce v rámci dobrovolné asistence, jste vítáni otevřenými náručemi báječných lidí ❤️

Moc vám děkuji Jarka-asistentka

Sbírku již podpořilo 60 dárců

12 000 Kč — ENTROPIQ CHARITY FIFA CUP 21 před 3 lety

2 000 Kč — Ivan před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Ať se ti daří Jiříku!“
203 Kč — Johny před 3 lety

1 000 Kč — Iva z Prahy před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„A JE TO TAM“
2 400 Kč — LEON před 3 lety

„AŤ TO JEZDÍ !!!“
7 777 Kč — LEON před 3 lety