Běhejte s námi a podpořte Charitní domov sv. Mikuláše pro seniory

Ludgeřovice / Sbírku organizuje Běžecký klub Ludgeřovice, z.s.

{}

Běhejte s námi a podpořte Charitní domov sv. Mikuláše pro seniory

0 %

Vybráno 4 385 Kč z 170 000 Kč
Zbývá 307 dnů
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme komunita běžců ve věku 6 - 63 let nejen z Běžeckého klubu Ludgeřovice. Držíme se klubového mota "Od útlého mládí, po aktivní stáří" a tímto se snažíme motivovat k pohybu ostatní. Bohužel jednou přijde chvíle, kdy už běh ani chůze nebude možná. Nám to však zatím běhá, a tak chceme pomoc těm, kteří jsou v poslední etapě svého života. Ta totiž čeká na většinu z nás...

Vybíháme kupředu

V lednu 2023 jsme začali s pravidelnými běžeckými tréninky pro širokou veřejnost s názvem #BehyLudgery. Každou středu v 17:30 hodin tak můžete vyběhnout společně s námi. V roce 2023 jsme celkem uběhli 7 195 km. Neskutečný výkon všech dětí i dospělých.

V letošním roce chceme proměnit uběhnuté kilometry v peníze, které pomůžou potřebným. Každou středu společně vyběhneme a Vás chceme poprosit o adoptování našich kilometrů. Povede se uběhnout více než se vybere ve sbírce? Zkuste nás prohnat a dejte nám výzvu!

Za každých 10 Kč chceme uběhnout kilometr. Finančně přispívají i samotní běžci.


Jak sbírka pomůže?

Pomoc je určena pro Charitní dům sv. Mikuláše - domov pro seniory v Ludgeřovicích. Domov provozuje Charita Hlučín, kterou spolu s ostatními běžci podporujeme v roce 2024 i prostřednictvím běžeckých závodů, které organizujeme.

Peníze budou využity na přístrojové a materiální vybavení k poskytování ošetřovatelské a paliativní péče klientům Charitního domova. Konkrétně se jedná o inhalátory/nebulizátory, odsávačky a jiný zdravotnický materiál nehrazený ze systému zdravotního pojištění.


Jaká je bilance?

Uběhli jsme více kilometrů, než se podařilo vybrat peněz (kurz 1 km = 10 Kč)? Každý týden aktualizujeme tabulku uběhnutých kilometrů a vybraných finančních prostředků. Přehled je uveden ZDE.

Každý kilometr, každá koruna pomáhá. Děti získají zdravý návyk do života, my dospělí lepší fyzičku pro blížící se stáří a senioři kvalitnější péči v poslední etapě života. A to také díky Vám. Děkujeme!


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Partneři sbírky 1

2737

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2737. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

Sbírku již podpořilo 14 dárců

200 Kč — Pavel Hudeczek před 8 hodinami

„za únor jen 228 km - chce to zlepšit“
228 Kč — Běžec před 8 hodinami

373 Kč — Jana před týdnem

„Nikdy nevíme, kdy budeme potřebovat pomoc sami.“
1 000 Kč — Eva Popková před 2 týdny

300 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„QR platby ze dne 29.1.-4.2.2024“
100 Kč — znesnáze21 před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Petr Kellner: Pomáhání ostatním lidem je naplňující!“
300 Kč — Zuzana Bajgarová před měsícem

334 Kč — Anonymní dárce před měsícem

222 Kč — Petra před měsícem