Auto pro vozíčkáře a tátu dvojčat Ivana

Beroun, Svinaře / Sbírku organizuje Ivan Saraj

{}

Auto pro vozíčkáře a tátu dvojčat Ivana

0 %

Vybráno 316 495 Kč z 400 000 Kč
Zbývá -354 dnů
Sbírka byla ukončena 30. června 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Ivan je po úrazu páteře, je mu 41 let a je otcem dvojčat. Ve svém invalidním stavu si není schopen samostatně koupit spolehlivé auto, které potřebuje k běžnému životu. Denně své děti vozí do školy a následně je i vyzvedává. Je to jeho každodenní povinnost, jelikož bydlí v malé vesničce a musí tak s dětmi dojíždět do města.

 Mám ochrnuté nohy a z 50 % i ruce, ale při řízení občas ztrácím ten pocit, že jsem postižený. Teda až do doby, než musím z auta vystoupit. 

Aktuální auto pana Ivana je 14 let staré. Nemá jistotu, že ho v létě kvůli poruše nenechá někde v půlce cesty, v zimě se tento scénář stává ještě horším. Kromě toho je manipulace s autem celkově náročná: stěží se panu Ivanovi do auta nastupuje, jelikož je vysoké. Na nástup existuje pomocník, ten je ovšem podstatně drahý a celkový proces nástupu je i tak velmi zdlouhavý a náročný. Proto se obměna auta za novější typ jeví jako mnohem smysluplnější a ve výsledku i efektivnější řešení.

V případě, že se Ivanovi rozhodnete pomoci, bude moc vděčný i jen za vaši propagaci příspěvku a za vaše sdílení.

Poděkování

15. 08. 2023

Dobrý den, vážení dárci, přátelé, známé i neznáme, firmy i nepodnikající, chtěl bych vám touto cesto moc poděkovat za to že jste nebyli lhostejní v mé žádosti o pomoc , v dnešní nelehké situaci, pomoc někomu, koho neznáte je velký obdiv, proto bych chtěl z mé strany poděkovat všem, kdo jakkoliv přispěl mé sbírce a to ne jen finančně, všem přeju hodně zdraví a štěstí.   

Děkuji

S pozdravem I.SARAJ

Sbírku již podpořilo 907 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Hodně sil “
2 112 Kč — David před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

2 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem