Auto pro nemocnou Kačenku

Brno / Sbírku organizuje Kateřina Kavalířová

{}
0 %

Auto pro nemocnou Kačenku

Vybráno 20 552 Kč z 300 000 Kč
Zbývá -853 dnů
7 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 25. května 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Kačenka je hendikepovaná šestiletá holčička, která žije se svou maminkou a dvěma bráchy-dvojčaty. Dívenka odpovídá vývojově 2letému dítěti. Narodila se oboustranně silně neslyšící, nemluví ani neznakuje. Diagnóz bohužel přibývalo – střední mentální retardace, vzácná porucha KBG syndrom, Rettův syndrom, bipolární porucha, atypický autismus a ADHD.

Moje dcerka potřebuje celodenní dohled a péči. Využívám asistenční služby a denní stacionář. S Kačenkou dojíždíme do speciální školky pro neslyšící a nemluvící v Brně.

Od září Kačka nastupuje do speciální základní školy a budeme pokračovat v dojíždění do Brna, a právě proto by nám situaci velmi ulehčilo auto. To využijeme nejen na cesty do školy, ale také za lékaři – zdravotní péči potřebujeme neustále.

Naše rodinné příjmy v současné době sotva pokryjí nájemné a provoz dceřiných sluchadel pro neslyšící. Tatínek dětí se s námi vůbec nestýká. Odešel krátce po narození dcery.

O přivýdělek jsem v dubnu kvůli Covid-19 přišla. Důvodem byl nedostatek poptávek služeb firmy, která mě zaměstnávala.

Dceřin hendikep je pro mě zaměstnáním na plný úvazek, čas na další aktivity už nezbývá, s nikým se ani nestýkám… nemám se tak na koho obrátit o pomoc. Sbírka pro nás znamená velkou naději. Všem děkuji.

Poděkování všem dárcům

03. 06. 2021

Děkuji všem, kteří pomohli finanční částkou s krásnými vzkazy mé dceři. Celkovou vybranou částku použiji na opravu staršího osobního vozu. Díky této Vaší pomoci, může moje dcera každodenně dojíždět do speciál.školy, která je od našeho bydliště dost vzdálená a hromadnou dopravou nesjízdná.

Díky Vám všem bude mít moje dcera možnost každodenně dojíždět do školy, která je vhodná k jejímu kombinov.hendikepu.

Srdečné poděkování, obrovské DĚKUJI za pomoc mé dceři a přání všeho dobrého posílá 7-mi letá Kateřinka s maminkouSbírku již podpořilo 9 dárců

2 112 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

10 000 Kč — Metal Dětem by Cocotte Minute před 2 lety

777 Kč — Věřím, že se vám podaří sehnat potřebnou částku. Hodně sil. před 2 lety

„Hodně štěstí Kačenko :)“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držím Vám palce.“
121 Kč — Martina před 3 lety

„Hodně štěstí“
1 221 Kč — Pavel Král před 3 lety

200 Kč — :) před 3 lety

121 Kč — Pelíšek před 3 lety

5 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety