Auto pro Elišku

Horní Benešov / Sbírku organizuje Kamila Hušková zc.manzes@kavoksuh

{}
0 %

Auto pro Elišku

Vybráno 64 944 Kč z 187 200 Kč
Zbývá 37 dnů
35 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 19. července 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Malá Eliška vypadá jako živá panenka. Je moc krásná, vlasatá, okatá, ale také nehybná a tichá. Narodila se s kombinovaným postižením, epilepsií, a také spasticitou, která způsobuje svalové napětí a taky stahuje dýchací cesty. Eliška se tak často dusí. Pro velmi špatné přijímání potravy a kvůli silnému refluxu, musela také podstoupit operaci jícnu.

Eliška ze začátku pásla koníčky, kopala nožkami i si broukala. Ale to je všechno pryč. Dodnes nepláče, jen když ji opravdu něco bolí. Miluje doteky, bazální stimulace, světýlka, hudbu a vůni.

Měsíčně tak najezdíme k lékařům okolo 1500 km. Potřebujeme naší holčičce zajistili komfortní, bezpečné a prostorné cestování. Proto Vás prosíme o pomoc s nákupem nového vozidla. Jakýkoliv příspěvek nám velmi pomůže s nezbytnými cestami k lékařům, na terapie a rehabilitace.

Až s Eliškou jsme pochopili, jak je pro nás důležité mít pohodlné auto, ve kterém není znát každá nerovnost vozovky, jak je podstatný prostor, neboť rehabilitační kočárek, odsávačka, kyslík, kompenzační pomůcky a další nezbytnosti se už do obyčejného auta nevejdou a přebalit Elišku na zadním sedadle také není možné. A v neposlední řadě jsme přišli na to, jak mohou být užitečné posuvné dveře!

Cena nového auta s potřebnými parametry naprosto převyšuje naše možnosti, stojí totiž půl milionu korun. Část financí jsme našetřili, 200 tisíc Kč s velkou pravděpodobností pokryje příspěvek na motorové vozidlo, přesto k cílové rovince stále kus chybí, proto Vás prosíme o pomoc. 

27 %

04. 06. 2021

Dneska naše sbírka neuvěřitelně poskočila. Děkujeme všem dárcům, kteří se podepsali a my většině z nich mohli poděkovat osobně a i anonymním dárcům. Nebojte se podepsat se pod tak úžasný dobrý skutek. Moc si VÁS všech vážíme. Děkujeme ❤

Sbírku již podpořilo 62 dárců

1 000 Kč — Anonymní dárce včera

250 Kč — Anonymní dárce včera

373 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

„Aspoň něco málo pro štěstí. “
778 Kč — Kozelkovi P+T+K+R před 2 dny

1 221 Kč — Jirka a Pavla Bodnarovi před 2 dny

121 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

„Přejeme Elišce,hodně,hodně zdraví“
2 000 Kč — Anonymní dárce před 4 dny

1 221 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

121 Kč — Anonymní dárce před týdnem

1 000 Kč — Eva Lorenc před týdnem

Další běžící sbírky

Pomoc Petrovi a jeho synovi, kterým vzal oheň dům
17 %

Pomoc Petrovi a jeho synovi, kterým vzal oheň dům

Speciální rehabilitace pro Elišku
81 %

Speciální rehabilitace pro Elišku

Pro bezpečnější a snadnější manipulaci Petry
47 %

Pro bezpečnější a snadnější manipulaci Petry