Aktivní vozík pro Terku

Praha / Sbírku organizuje Tereza Doležalová moc.liamtoh@avolazelod.azeret

{}
0 %

Aktivní vozík pro Terku

Vybráno 79 729 Kč z 74 000 Kč
Zbývá -1 dnů
108 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 28. února 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Ahoj všem,

jmenuji se Tereza, je mi 34 let a od narození se kamarádím s dětskou mozkovou obrnou.

Kromě „nefunkčních“ nohou jsem nucený levák, ale na to si člověk už za celý život nějak zvykne.

Přes ne úplnou přízeň osudu jsem se nevzdala, vystudovala Gymnázium Jaroslava Heyrovského a následně Metropolitní Univerzitu v Praze – obor mezinárodní vztahy.

Vyrůstala jsem jako jedno z pěti dětí a mám štěstí, že mám 4 báječné sestry, se kterými jsem si užila dětství a dospívání bez toho, aby mě můj hendikep příliš limitoval. Nebylo to vždy snadné, ale jsem celoživotní optimista a snažím se život užívat tak moc, jak mi jen dovolí.

Během dospívání jsem absolvovala nespočet operací, které byly náročné nejen pro mé fyzické tělo, ale zejména pro mou hlavu. Každodenní limity, které překonávám, mě jako člověka posouvají dál, a tak se snažím fungovat jako milující teta mých báječných neteří a synovce, účastnila jsem se několika projektů, které se zaměřovaly na děti a dospělé s různými druhy postižení, a i přesto, že jsem celoživotně odkázána na vozík, snažím se svou energií podpořit i ostatní.

Právě mechanický vozík je pro mě zásadním životním pomocníkem. Ať už k přesunům po bytě a venku, nebo jako klíčový prvek, který mi dovolí trávit čas s rodinou a přáteli mimo můj domov.

Vzhledem k výši invalidního důchodu není vždy snadné na takovou, pro mnoho lidí v jejich očích „běžnou“ pomůcku, finančně dosáhnout. Kvůli mému hendikepu trávím na vozíku zhruba 16 hodin denně, a tak bych si přála svému tělu vrátit všechnu tu sílu a energii, kterou mi od narození dává, aby nám tohle nejvěrnější životní partnerství vydrželo co možná nejdéle.

Můj stávající vozík užívám od roku 2011, tudíž si každý z vás dokáže představit, jak po zhruba 64 240 hodinách služby může vypadat. Na odlehčený model mechanického vozíku je třeba zajistit 71 116 Kč a následně další 3 měsíce čekat na jeho vyhotovení.

Předem vám všem děkuji za jakýkoli příspěvek, který mě přiblíží k mému vysněnému vozíku. Když se na cenu podíváme z jiného úhlu… zaplatím zhruba 1 korunu za každou hodinu, kterou mi udělá opět svět dostupnější a život snadnější.

 

 

 

 

Poděkování

19. 02. 2021

Moji milí,

ráda bych Vám všem poděkovala za podporu mé sbírky. V současné době se s nadací domlouvám na jejím dřívějším ukončení, abych mohla společně s Meyrou začít řešit objednání vozíku a jeho následnou výrobu.

Vzhledem k tomu, že vybraná částka převyšuje 100%, bude toto navýšení použito na "tuning" vozíku, konkrétně na doplatek za kvalitnější opěrku zad.

Sbírku ukončíme k 28.2. a o dalších krocích Vás budu informovat.

Nemohu se dočkat až Vám představím svoji novou káru a začneme se spolu sžívat.

Ještě jednou Vám všem z celého srdce děkuji a přeji krásné dny plné zdraví a pohody :-) Bez Vás bych to nedokázala.

Terka
Zádová opěrka ERGOAKTIV

Zádová opěrka ERGOAKTIV

02. 02. 2021

Moji milí, přišlo mi několik dotazů na cenu speciální zádové opěrky k vozíku. Její cena je 10 038 Kč a po jednání s Meyrou se mi podařilo vyjednat slevu, tudíž ji mohu mít za doplatek 7 292 Kč. Jak víte, sbirka stále běží, takže pokud by se částka podařila vybrat, budu Vám neskonale vděčná.

TerkaJsme v cíli, ale jedeme dál ❤️

01. 02. 2021

A jsme tam, přátelé ❤️

Dokázali jste to společně za 5 dnů, což je neuvěřitelný ❤️Děkuju, pusu a medvědi objetí všem, co sdíleli, přispěli, sdíleli a přispěli, anebo jakkoliv podpořili.

Sbírka poběží ještě celých 56 dní, takže budete - li chtít, můžete ji podpořit i nadále, a přispět tak třeba na kvalitnější opěrku zad, anebo bezpečnostní pás 🙂

Téra

Sbírku již podpořilo 112 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

„Ať se daří“
300 Kč — Bagpiper Hat před 3 dny

373 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

„Terko, co tě nezabije to tě rozhodně posílí !!! Ať se daří.“
777 Kč — Marty před týdnem

„Terko, ať ti slouží, zasloužíš si ho. “
2 000 Kč — Eva L. před 3 týdny

„Ať Ti to jezdí! :-)“
333 Kč — Renča před měsícem

„Gf“
373 Kč — petra Griffin před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

200 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Hodně štěstí s novým vozíkem, Terko. Ať ti dlouho slouží :)“
373 Kč — Eva P. před měsícem

Další běžící sbírky

Nevzdávám se! Ochrnutý záchranář se znovu učí chodit
36 %

Nevzdávám se! Ochrnutý záchranář se znovu učí chodit

Abychom nepřišli o bydlení
58 %

Abychom nepřišli o bydlení

Větší auto pro Michálka
73 %

Větší auto pro Michálka