Abychom nepřišli o bydlení

Náchod / Sbírku organizuje Edita Čisárová

{}

Abychom nepřišli o bydlení

0 %

Vybráno 39 387 Kč z 28 800 Kč
Zbývá -1225 dnů
Sbírka byla ukončena 08. března 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Edita a jsem matka samoživitelka. Mám dvě děti, které chodí na základní školu. Kvůli pandemii jsem přišla o práci. Zaměstnavatel musel snižovat náklady a mnozí byli propuštěni. Nyní mám pouze brigádu a snažím se najít si stálou práci.

 Náš rodinný rozpočet spravuji zodpovědně. Šetřím, kde to jen jde. Já si nekupuji v podstatě nic, až mi kamarádky nadávají, že sama sebe omezuji až příliš. Více mi záleží na tom, abych zabezpečila své děti.

 Jsem ráda, když se mi podaří včas zaplatit nájemné a zbyde nám na jídlo. Finanční situace se bohužel dotýká i dětí. Necítí se v ní dobře a stydí se před ostatními kamarády.

 V poslední době už to ale nezvládám. Jsem v pokušení vzdát to.

Tento měsíc nám chybí část peněz na zaplacení nájmu, o jídle už ani nemluvě. Nevím si rady. Potřebovala bych pomoci alespoň na přechodné období, než se mi podaří sehnat si stálou práci.

 

Doporučení sociálního pracovníka

S paní Editou a jejími dětmi spolupracujeme od roku 2008. O paní Editě můžu s čistým svědomím napsat, že je to statečná žena, která se ale nemá o koho opřít.

Je pracovitá. Odmítla i lékařem nabízený invalidní důchod. Práce ji dělá šťastnou. Jako dělnice v továrně brala všechny přesčasové hodiny, o které ji mistr požádal. Rodinný rozpočet spravuje zodpovědně a velmi skromně.

V poslední době se však dostala do potíží, za které nemůže. Přišla o práci a její měsíční příjem se tím rapidně snížil a rodinný rozpočet přestal vycházet.

 

 

Poděkování

10. 03. 2021

Moc děkuji všem za sbírku. Moc nám to pomůže. I mé děti moc děkují. Jsme šťastní, že nepřijdeme o bydlení.

Sbírku již podpořilo 47 dárců

„jardak12@hotmail.com“
$ 400 — Jarda před 3 lety

„Přeji hodně sil, ať to zvládnete!Zkuste také weby a FBskupiny, kde lidé nabízí darování věci za odvoz(Fungují dobře hlavně ve městech:-)A mohou pomoci rozpočtu.“
200 Kč — Pozorný dárce před 3 lety

„Drzte se! Hodne stesti. “
373 Kč — Katka před 3 lety

306 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držte se.“
373 Kč — Káťa před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Ať Vám Pán Bůh žehná!“
1 650 Kč — Zuzana před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety