Aby Radost dětem Šluknov mohla dál rozdávat úsměvy!

Šluknov / Sbírku organizuje Radost dětem Šluknov zc.manzes@33akdrb

0 %

Aby Radost dětem Šluknov mohla dál rozdávat úsměvy!

Vybráno 9 445 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -666 dnů
19 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 07. února 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Milí dárci, jsme spolek Radost dětem Šluknov.

Touto cestou bychom vás chtěli poprosit o pomoc při pořádání každoročního rodinného festivalu Grilfest. Tato velká událost nám umožňuje být tu pro děti po zbytek roku. Z výtěžku festivalu platíme všechny ostatní akce, jako jsou stanovačky, pohádkové lesy, dny dětí nebo čarodějnice. Všechny tyto akce jsou pro děti zdarma, je to odměna pro naše malé kamarády.

Členové spolku vše pořádají bez nároku na jakoukoliv odměnu. Jednu odměnu ale přece jen neodmítnou. A tou je úsměv dětí!

Letos nám bohužel ubylo sponzorů, hlavně kvůli pandemii. Grilfest je tak v ohrožení a tím i další akce. Kapely, které na festivalu vystupují, hrají jen za peníz na dopravu, je to pro nás velká podpora, ale i tak je pro nás režie dost náročná. Proto vás prosíme o pomoc a předem děkujeme všem, kteří nás tímto podpoří.

PODĚKOVÁNÍ

06. 02. 2021

Za spolek Radost dětem vám všem chci moc poděkovat.I když částka není celá,i tato částka nám velice pomůže.Věřím že se doba trochu zklidní a 14.8 se ve ŠLUKNOVĚ SEJDEME.Ještě jednou děkuji všem co nám přispěli ať už anonimně nebo jmenovitě p.Jakub Hlávka,TMatesR,Střechy Podlipský,Vaca81,paní Vlaďka Šulcová,paní Naděžda Marková,paní Miri Holemá (zpěvačka Rock opera Praha,paní Michaela Řezáčová,paní Petra Matějů,paní Jana Drábková a pan David Žemla

Sbírku již podpořilo 21 dárců

50 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — David Žemla před 2 lety

500 Kč — Jana Dr. před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Dobrá práce klobouk dolů “
500 Kč — Petra Matějů před 2 lety

„Děkujeme “
777 Kč — Michaela Řezáčová před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

777 Kč — Miri Holemá před 2 lety