Aby děti samoživitelky nepřišly o domov

Praha-Letňany / Sbírku organizuje Martina Hálková moc.liamg@avoklahanitram

{}
0 %

Aby děti samoživitelky nepřišly o domov

Vybráno 50 501 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -501 dnů
101 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 10. února 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Martina (36) a bydlím se dvěma malými dětmi sama. Nikolce je 6 let a Tomáškovi 10. Dostala jsem se do situace, kdy se hrozně bojím, že přijdeme o střechu nad hlavou – o náš domov, kde bydlíme 9 let. S vaší pomocí bych chtěla vybrat finance na 3 nájmy dopředu.

Kvůli koronaviru jsem přišla už o druhou práci a situace se nevyvíjí příznivě ani teď. Jsem se synem, který má distanční výuku, doma. Od doby, co začal virus ohrožovat všechny maminky samoživitelky, mám doma i dcerku. Nezvládám totiž zaplatit obědy ve školce.

Před pár dny jsem otevřela dopis, kde jsme se dozvěděla, že dlužím za nájem téměř 109 tisíc korun. Opravdu jsem se snažila každý měsíc sehnat peníze na nájem, který je 16 000 Kč/měsíčně, ale bez příjmů jsem to nezvládla. Šetřila jsem, jak jen to šlo, abych alespoň každý měsíc poslala něco, přesto se částka vyšplhala takto vysoko.

Kdyby nebylo mého tatínka, který je bohužel nemocný, umřeli bychom asi hlady. Velký dík má i naše sociální pracovnice z OSPOD Lucie, která pro se pro nás snaží udělat maximum, abychom nepřišli o bydlení a já mohla nadále zůstat se svými dětmi.

Je to noční můra. Každé ráno se probouzím s pocitem, co bude dál, kam půjdeme, za co koupím dětem potřebné věci, co budeme jíst…

Chtěla bych znovu zažít ten pocit bezpečí – mít zaplacený nájem, nepřemýšlet, kde splaším na další měsíc. Mít zas plnou lednici dobrot a netrápit se, že děti nemají to, co potřebují. Mít práci a stabilní příjem, abych se mohla sama postarat o své děti a nebýt nervózní, kdo je vyzvedne a bude s nimi, než přijdu z práce.

Děkuju Vám. Spolu to přeci zvládneme.

Děkuji Vám všem

11. 02. 2021

Strašně moc Vám všem děkujeme za potporu a vybrané peníze pro NÁS!!!

Spolu to zvládneme!!!💋😘

Ach jo

31. 01. 2021

Moc vám děkujeme za korunky,co posíláte.

Dcerka,co chodila do školky,nejspíš přinesla domů vir.Jdeme v pondělí na testy,popravdě takhle zle mi dlouho nebylo.Držte nám prosím palce,ať je to jen nějaká viroza a ne Corona virus.

Krásný den přejeme Nikolka,Tomášek a nemocná Martina😓

Děkuji Vám všem

19. 01. 2021

Ahoj přátelé, kamarádi i milý dárci.

Kvůli mé hlouposti,musím tuto sbírku ukončit,ale všechny vybrané korunky,poputujou na účet přímo majiteli mého bytu.Moc Vám všem chci poděkovat za dary,vážím si toho moc!!!!❤🥰

Snad to dopadne dobře a já nepřijdu o bydlení s dětmi.Včera jsem totiž obdržela email,že mi neprodlouží smlouvu na bytě a ja budu muset po 9.letech a dětmi odejít.

Mějte se krásně a mějte se rádi. SPOLU TO ZVLADNEME....AHOJ💋

Sbírku již podpořilo 46 dárců

„Neztrácejte naději“
300 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

10 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„vydržte to“
1 000 Kč — Miroslav Makara před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

5 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Držím palce“
200 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Libor před rokem