8 dětí na cestě za zážitky, které mění život

Hradec Králové / Sbírku organizuje Aufori, o.p.s. moc.liamg@irofua.avoksuotam

{}
0 %

8 dětí na cestě za zážitky, které mění život

Vybráno 25 000 Kč z 25 000 Kč
Zbývá -392 dnů
100 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. září 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Místo ulice a obchodních center, HORY. Místo nudy, ZÁŽITKY. Ohrožené děti z chudých rodin už brzy vyrazí na cestu ve znamení odolnosti, vytrvalosti a samostatnosti. Čekají je čtyři dny v horách, kde budou objevovat své limity i hranice komfortní zóny. A vy můžete být součástí. Váš příspěvek totiž pomůže tenhle nezapomenutelný zážitek zprostředkovat.

„Čím dál víc si všímáme, jak důležité je nabídnout těmto dětem aktivní trávení volného času, a to především během školního volna, kdy se stávají ještě více bezprizorní. A tak osmičlenná výprava mladistvých z Královéhradecka společně s instruktory zažije dobrodružství v horách,“ popisuje projekt jeho spoluautorka a ředitelka organizace Aufori Lenka Matoušková.

Bude to pořádná výzva. Děti budou překonávat překážky, pocítí zodpovědnost za sebe i za druhé, zažijí něco nového – každý sám, všichni společně.

Věříme, že silné emoční zážitky mohou být motivací k žádoucí změně chování. A Čtyři dny na cestě jimi budou takovými zážitky nabité!“

Jak bude váš příspěvek pomáhat? Správný horal potřebuje turistické vybavení. A výprava se neobejde ani bez lektora, ubytování, dopravy a jídla. Za podporu DĚKUJEME.

Svým příspěvkem dopřejete těmto dětem zážitky, na které se nezapomíná. Zážitky, které by bez vás neměly. Zážitky, které jim mohou pomoci změnit život k lepšímu.

Na cestě s Aufori

Aufori, o.p.s., je nezisková organizace z Hradce Králové, která pomáhá ohroženým dětem z chudých rodin. Během celého roku s dětmi pracujeme na tom, aby se zlepšila jejich školní docházka, prospěch i příprava na vyučování. Chceme, aby i děti ze sociálně slabých rodin dostaly lepší šanci na uplatnění ve společnosti.


Sbírku již podpořilo 25 dárců

2 900 Kč — Anonymní dárce před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

3 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Přejeme krásné zážitky.“
2 200 Kč — FNHK-Ortopedie-septické odd. před rokem

700 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Have a nice day :)“
500 Kč — Ušák před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

Další běžící sbírky

Kmenové buňky pro babičku a maminku Marii
58 %

Kmenové buňky pro babičku a maminku Marii

Petra s Laurou potřebují nový domov
56 %

Petra s Laurou potřebují nový domov

Renata, Honzík a jejich nový domov
86 %

Renata, Honzík a jejich nový domov