VEŘEJNÁ Sbírka krok za krokem

Sbírku založíte online, snadno a rychle z pohodlí domova

Nemusíte zakládat spolek ani žádný transparentní účet

Ať vyberete více nebo méně, peníze vám zůstanou

Výtěžek je osvobozený od daně

K vašemu příběhu přistoupíme citlivě a odborně

01

Registrace

Stojíte na úplném startu na cestě za pomocí. Nejprve si vytvoříte svůj účet. K registraci je potřeba platná e-mailová adresa nebo účet na Facebooku.

02

Založení sbírky

Vše zvládnete online pomocí telefonu nebo počítače. Před vámi je tříkrokové vyplnění formuláře. Ke všemu jsou vám k dispozici nápovědy a náš tým. Nebojte se ozvat!

03

Ověření

Až bude vaše žádost kompletní, odešlete ji k ověření. Tento krok je pro nás klíčový - veškeré informace musí být spolehlivě doloženy a žádost musí splňovat veřejně prospěšný účel. Pokud najdeme nějaké nedostatky, doladíme je s vámi.

04

Spuštění sbírky

Pokud bude vše v pořádku, dostanete od nás zelenou a vaši sbírku spustíme. Na vás je oslovit dárce. Jak na to?

05

Sdílení příběhu

Každá sbírka potřebuje péči. Nepodceňte proto propagaci. My vám s tím pomůžeme. Pro začátek jsme připravili Tipy pro úspěšnou sbírku.

06

Sbírka je v cíli

Zpravidla do pěti pracovních dnů od skončení sbírky vám zašleme Smlouvu o poskytnutí nadačního příspěvku. Náležitosti smlouvy vám popíšeme v emailu. Jakmile se nám smlouva vrátí podepsaná zpět, výtěžek vyplatíme.

07

Zpětná vazba

Dárci jsou ti, kteří pomohli vaší sbírce vystoupat vzhůru a zaslouží si zpětnou vazbu. Nezapomeňte jim poděkovat a sdílet s nimi, kde konkrétně jejich příspěvek pomohl.