Vhodný automobil pro Ladunku s DMO

Trutnov, Hertvíkovice / Zbierku organizuje Lada Kurková Burešová zc.manzes@adoh.adal

{}
0 %

Vhodný automobil pro Ladunku s DMO

Vybraných 0 Kč z 200 000 Kč
Zostáva -334 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 06. január 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Naše milovaná Ladunka se bohužel narodila předčasně v 30tt, při čemž utrpěla krvácení do mozku. V jejím 1. roce života jí tak byla diagnostikována dětská mozková obrna s pravostrannou hemiparézou. Ladunce jsou dnes 3 roky. Stále nechodí a neleze, posouvá se po zadečku a skoro nepoužívá pravou ručičku. Přes to všechno je ale dcerka moc šikovná a usměvavá holčička, která ráda zpívá a miluje zvířata.

Abychom mohli pravidelně dojíždět za specialisty i na rehabilitace, potřebujeme pro naši dceru Ladunku nové auto, do kterého se nám vejde zdravotní kočárek.

Ladunka má přiznaný 3. stupeň příspěvku na péči, a teď nám byl schválen úřadem práce příspěvek na auto ve výši 200 000 Kč.

Dcera má navíc další 3 sourozence – 13letého Luboše, 10letou Anežku a 5letou Verču, také proto musíme koupit větší auto, do kterého se vejde celá rodina i se všemi zdravotními pomůckami Ladunky. Bydlíme na horách na kopci, a tak je nezbytné, aby byl tento vůz s pohonem 4x4. Proto vás prosíme o pomoc s doplatkem automobilu, protože na něj sami nestačíme.

Za jakýkoliv příspěvek budeme nesmírně vděční.

Zbierku dosiaľ podporili 4 darcov

„Převod do sbírky Podpořme Marečka s postižením“
-1 246 Kč — znesnáze21 pred 6 mesiacmi

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Ať se další přidají 👌“
500 Kč — Jakub Lejsek pred rokom