Srdcem pro kočičky

Šumperk / Zbierku organizuje Markéta Krajčová zc.manzes@tnasalked

{}
0 %

Srdcem pro kočičky

Vybraných 504 Kč z 31 000 Kč
Zostáva 87 dní
2 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 01. november 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

S přítelkyní, která bojuje s rakovinou, se nikdy nevzdáváme. Chováme 34 koček, které jsme postupně zachraňovali z nevyhovujících podmínek. Některé nám dokonce byly přineseny před dveře.

Události, které se staly v posledních týdnech nám, ale znovu ukázaly, jak moc zákeřné mohou některé nemoci být, a to nejen ty lidské.

Kočičí mor

Před měsícem jsem začal léčit kočičku. Po příchodu z veteriny se jí udělalo hodně špatně a následkem toho umřela. To odstartovalo vlnu nákazy i u ostatních kočiček, bylo to strašné. Jednalo se o kočičí mor.

Nákladná léčba

Museli jsme jednat okamžitě, a i když nemáme moc peněz, tak jsme všechny naše chlupáče dovezli na kliniku do Litovle, kde nám jako jediní vyšli vstříc a naše umírající kočičky okamžitě dali na kapačky. Všechny musely také na speciální sérum proti moru, antibiotika atd.

Druhá rána

Aby toho nebylo málo, tak kočičky na smrt nemocné nám zachránili, ale následkem oslabené imunity skoro všechny dostaly svrab a my teď musíme sehnat další prostředky na léčbu, protože je nemáme. Předešlá léčba byla už tak velmi nákladná.

Výtěžek sbírky půjde na úhradu léčby pro kočky.

Budeme vám nesmírně vděční za jakoukoliv pomoc.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

252 Kč — Anonymný darca pred 10 hodinami

252 Kč — Anonymný darca pred 2 dňami